Viasms saviem klientiem piedāvā trīs veidu aizdevumus: aizdevums līdz algai, jeb tā sauktais ātrais kredīts un naudas kredīts, kā arī preču kredīts.

Kredīti

Aizdevums līdz algai jeb ātrais kredīts

Šis ātrais kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām, ja klientam ir radusies kāda neparedzēta ķibele un kredītu nebūs iespējams laicīgi atmaksāt, tad ir iespējams kredīta atmaksu pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Šāda kredīta maksimāli pieejamā summa ir 500 eiro, tomēr tos var saņemt tikai ar trešo aizņemšanās reizi. Pirmais kredīts ir pieejams summā līdz 200 eiro, bet otrais jau līdz 300 eiro. Kā jau ierasts, jaunajiem klientiem pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem, tātad būs jāatgriež tieši tik liela summa, cik aizņēmāties.

Naudas kredīts

Pēdējā laikā aizvien populārāki paliek kredīti, kuru summa pārsniedz 1000 eiro. Tagad arī Viasms saviem klientiem piedāvā šāda veida kredītu, līdz pat 1500 eiro. Šo kredītu izsniedz no 3 līdz pat 12 mēnešiem, kas lieliski ļauj cilvēkiem saplānot savas finanses lielākā laika periodā un izvēlēties tādu ikmēneša maksājumu, kāds tiem ir ērtāks.

Preču kredīts

Viasms ir iespējams vienīgais ātro kredītu izsniedzējs Latvijā, kurš saviem klientiem piedāvā preču kredītu, jeb visiem labi zināmo līzingu. Apmeklējot Viasms mājaslapu internetā, ir iespējams iepazīties ar ļoti plašo preču klāstu, kuras Viasms saviem klientiem piedāvā iegādāties līzingā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *