Ātrie kredīti var palīdzēt, bet Crediton var palīdzēt vairāk, jo piedāvājums ir 3 reizes lielāks, kā tikai ātrajiem kredītiem. Izvēlies Crediton, jo tad ir iespējams aizņemties kredītu, patēriņa kredītu, ātro kredītu un pat kredītlīniju, kas ir jauns un populārs aizņemšanās veids.

Naudas monētas

Jāatceras, ka Crediton ātrais kredīts:

  1. paredzēts negaidītu, īstermiņa naudas problēmu gadījumos, piemēram, mājas tehnikas vai automašīnas remontam, neparedzētu veselības uzlaboju veikšanai;
  2. noder, ja Jūs esat noskatījis izdevīgu pirkumu, lēmums ir pārdomāts un nav pieņemts pēkšņas iegribas dēļ, tomēr iekrāto naudu nevēlaties tērēt;
  3. nav risinājums ilgtermiņa finanšu problēmām, piemēram, cita kredīta atmaksai.

Crediton.lv, kas reāli ir āri Ladyloan.lv ātro kredītu varēsiet atmaksāt pirms termiņa, par ko netiek prasīta kompensācija.

Pirmais kredīts bez procentu maksas

Aizņemoties pirmo reizi, jums ir iespēja saņemt arī bezprocentu kredītu, ar noteikumu ka aizņematies līdz 425 Eiro ar atmaksu viena mēneša laikā. Šādā veidā varat aizņemties arī visu 425 Eiro un pēc mēneša atmaksāt tieši tādu pašu naudas summu. Ja aizņematies uz ilgāku laiku, bezmaksas kredīts nebūs pieejams, tas nebūs pieejams arī tad, ja nākamajā reizē aizņemsieties uz atbilstošu laika posmu, akcija attiecas tikai uz pirmo kredītu.

Kā ikviens aizņēmums, arī Crediton īstermiņa kredīts paredz saistības, kuras, laikā neveiktas, var atsaukties uz Jūsu turpmāko finanšu dzīvi. Proti, informācija par neapmaksātiem kredītiem un to kavējumiem nonāk parādu piedziņas kompāniju datubāzēs, Latvijas Bankas Kredītu reģistrā un saglabājas aizdevēja katalogā. Šādas kļūdas var maksāt citu kredītu devēju aizliegumu izsniegt nākamos kredītus. Tāpēc katrs Crediton aizņēmums rūpīgi jāapdomā un jāizsver Jūsu vajadzības. Ja kredīts ir ļoti svarīgs, iespējams, jāatsakās no citiem izdevumiem, lai spētu vispirms nokārtot parādsaistības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *