Kredītvēsture par Jums pavēstī aizdevējam, cik atbildīgs aizņēmējs esiet bijis pagātnē. Ir pieejamas divu veidu kredītvēsture. Laba kredītvēsture un slikta kredīvēsture. Ir labi, kad ir laba kredītvēsture, jo tas paver iespējas aizņemties dažādus kredītus, kuri pieejami Latvijas kredītu tirgū.

Kāpēc kredītvēsture ir svarīga?

Laba kedītvēsture ir svarīga jebkurā gadījumā. Ir tikai nepieciešams rūpīgu un atbildīgi pildīt saistības pret aizdevēju, lai saglabātu labu kredītvēsturi. Neaizņemieties kredītu, ko nevariet atļauties. Ir svarīgi aizņemties tādu summu, kādu variet atļauties atmaksāt, lai kredīts neradītu problēmas personīgajā vai uzņēmuma budžetā. Veidojiet personīgo, ģimenes vai uzņēmuma budžetu, kurš var kalpot, kā uzticams palīgs uzņemoties finansiālas saistības.

Bankas vērtē ne tikai kredītvēsturi, bet arī Jūsu bankas kontu. Klienta darījumi personīgajā vai uzņēmuma bankas kontā dod bankai priekšstatu par klienta maksātspēju.

Ko nozīmē laba kredītvēsture?

Laba kredītvēsture nozīmē  visu rēķinu un kredītmaksājumu veikšanu laikā bez kavējumiem. Komunālo pakalpojumu rēķini, dzīvokļa vai mājas īres rēķini, telekomunikāciju rēķini un citi rēķini ir solis uz kredītvēstures veidošanu. Tas ir atkarīgs no klienta, kāda kredītvēsture viņam ir nozīmīga. Veiciet visus rēķinus laikā un saglabājiet labu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka jebkurš uz Jūsu vārda izrakstīts rēķins arī veido Jūsu kredītvēsturi. Eksperti iesaka mainot dzīvesvietu un atstājot pakalpojumus citas personas lietošanā, pārreģistrējiet pakalpojumus uz jaunā pakalpojumu lietotāja vārda. Būtu muļķīgi atstāt pakalpojumu uz savu vārdu, ja to lietos cits lietotājs, pat ja tas ir labs draugs vai ģimenes loceklis.

Ātrie kredīti internetā

Iegūstiet kredīta līdzekļus un izmantojiet tos visu veidu izdevumiem, ko nepieciešams segt. Procesa laikā, Jums jāpatur prātā, ka tie ir īstermiņa kredīti bez ķīlas un tiem ir augstākas procentu likmes nekā banku kredītiem. Šī iemesla dēļ, izmantojiet kredītus tikai ārkārtas situācijās nevis priekam un izklaides mērķiem.

Tiklīdz Jūs esat izmantojis kredīta summu nepieciešamajiem mērķiem, atmaksājiet kredītu ar vieglu ikmēneša maksājumu grafiku vai ar vienreizēju maksājumu pilnā apmērā. Lai atmaksātu kredītu, vienkārši pārskatiet visu nepieciešamo summu aizdevēja kontā. Lai spētu izmantot šos kredītus arī nākotnē, pilnībā nomaksājiet vecos parādus, pirms iegūstat jaunus.

Vai kavēts rēķins nozīmē sabojātu kredītvēsturi uz visiem laikiem?

Mēs visi esam cilvēki un var gadīties nokavēt rēķinu maksājumus. Labojiet savu kļūdu! Nomaksājiet kavēto rēķinu un nekavējiet nākamos rēķinus. Turpiniet veidot labu kredītvēsturi – pildot nākamās saistības pret aizdevēju termiņa ietvaros. Tas dos pozitīvu signālu uz kredītvēsturi un palīdzēs aizņemties nākotnē. Bankas un jebkuri citi aizdevēji vērtē visu kredīta pagātni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *