12. August 2017 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags:

Padoms no nepareizajiem cilvēkiem – Daudzi cilvēki neapzinās, ka viņi atkārto tos pašus finanšu modeļus, ko piekopuši viņu vecāki. Viņi turpina konsultēties ar savu onkuli, kurš ir izputējis vai ar draugiem, kas cīnās, lai savilktu galus. Kāpēc jautāt padomu no personas, kas nav sasniegusi vēlamos rezultātus?

Tā vietā, izmantojiet labākās mācības, ko varat gūt no dažādām situācijām un Jūs sasniegsiet pašu labāko. Izmantojiet otra panākumus kā pamatu, lai novērstu plaisu starp to, kur Jūs esat un kur Jūs vēlaties būt.

Finanšu lēmumu pieņemšana, balstoties uz emocijām.

Mums visiem ir tendence pieņemt lielāko daļu no mūsu lēmumiem, balstoties uz emocijām, bet ir svarīgi apzināties, ka mēs to darām. Jūsu zemapziņas finanšu fails – Jūsu uzskati un emocionālās asociācijas ar naudu – ietekmē Jūsu finanšu lēmumus. Lai gan Jūs nevarat mainīt šo faktu, Jūs varat mainīt savas domas un izjūtas par naudu, lai tām būtu pozitīva ietekme, un Jūs mazāk baidītos no kāpšanas pa investīciju kāpnēm.

Patiesā bagātība ir baiļu otrā pusē. Bailes liedz daudziem no mums sasniegt to, ko mēs gribam, vai būt tur, kur mēs gribam būt, it īpaši attiecībā uz finansēm. Padomājiet par reizēm, kad bailes ir atturējušas Jūs no kādas rīcības, kā rezultātā Jūs esat zaudējuši potenciāli lielisku finansiālu iespēju. Galvenais ir izmantot bailes pozitīvā veidā, jo bailes var neļaut mums virzīties uz priekšu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *