02. July 2017 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags: ,

Naudas monētasNaudas tērēšana kā brīvā laika pavadīšanas veids. Ja Jums nav naudas, nekārdiniet sevi, pavadot sestdienas pēcpusdienu lielveikalā vai pārskatot dažādas iepirkšanās mājaslapas. Lieciet tos malā, metiet tos ārā, dariet jebko citu, lai Jums nevajadzētu tērēt savu naudu tikai brīvā laika pavadīšanai. Tā vietā, ejiet uz parku, piestrādājiet kā brīvprātīgais vietējā labdarības iestādē vai aizvediet bērnus uz bibliotēku palasīt grāmatas.

Savas kredītvēstures ignorēšana. Kad Jūs pēdējo reizi pārbaudījāt savu kredītvēsturi? Pārāk bieži mēs ignorējam mūsu kredītreitingu un tas var nākt mums par ļaunu. Pārbaudiet savu finanšu pārskatu un kredītvēsturi vismaz reizi gadā. Tas var būt ļoti noderīgi finanšu stāvokļa noteikšanai. Un, ja Jūs to nepārbaudāt, Jūs nevarat zināt vai ziņojumā kļūdas dēļ nav norādīti neveikti maksājumi vai citas problēmas, kas pazemina Jūsu kredītreitingu. Ir vērts veltīt savu laiku tam, lai pārliecinātos, ka informācija, kas ir Jūsu kredīta ziņojumā, ir precīza un atjaunināta.

Finanšu pārvaldībā galvenais ir veltīt pietiekami daudz laika tam, lai zinātu, cik daudz Jūs nopelnāt katru mēnesi, un cik Jūs varat patiešām atļauties tērēt, un tad tērēt savus ienākumus, nepārsniedzot šos ierobežojumus. Tas var likties ļoti atalgojoši, ja katra mēneša beigās, kad esat samaksājuši visus savus rēķinus, Jums ir atlicis nedaudz naudas finanšu ārkārtas situācijām.