Ladyloan.lv ir viens no uzņēmumiem, kas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem saņemt dažādus kreditēšanas pakalpojumus. Šis aizdevējs sniedz iespēju risināt plaša profila finansiālās problēmas un cenšas to darīt ļoti ātri, efektīvi un ērti aizņēmējiem. Kredītlīnija ir tikai viens no Ladyloan.lv pakalpojumiem, ko vērts apskatīt. Ieteicams apskatīt visu Ladyloan piedāvājumu un izvēlēties sev un savam makam piemērotāko. 

Kas ir Ladyloan kredītlīnija privātpersonām

Ladyloan.lv

Uzņēmumā pieejamā kredītlīnija sniedz iespēju aizņemties no 50 līdz pat 1000 Eiro. Šīs kredītlīnijas atmaksa notiek 12 mēnešu laikā, bet, kā jau ierasts ar kredītlīnijām, jūs paši varat kontrolēt šī aizdevuma atmaksu, atmaksājot to daudz ātrāk. Aizdevuma atmaksa notiek uz ikmēneša maksājumu pamata, kur tiek noteikts minimālais maksājums kurš jums ir jāveic. Šis maksājums sastāv no pamatsummas daļas un procentu maksājuma. Slēdzot līgumu, tiek noteikta kopējā, atmaksājamā naudas summa kura būs jāatmaksā, ikmēneša maksājums, attiecīgi sastāv no vienādas daļas pamatsummas un procentiem. Ja veicat tikai minimālos maksājumus, katrs maksājums jums būs jāveic mazāks. Savukārt, atmaksājot visu aizdevumu ātrāk, jums nenāksies maksāt procentus par laiku ko kredītu neizmantojāt, aizdevums tiks pārrēķināts un varēsiet ietaupīt, jāpiebilst, ka jums ir jāinformē aizdevējs par priekšlaicīgo aizdevuma atmaksu.

Kas ir kredītlīnija no nebanku aizdevējiem

Kredītlīnija var būt ļoti noderīgs aizdevums, jo jūs varat aizņemties papildus, pieņemot, ka veicat ikmēneša maksājumus kārtīgi un laikā. Atmaksājot kredītlīnijas pamatsummas daļu, varat aizņemties vēl, atkal sasniedzot maksimumu.

Lai varētu saņemt šī uzņēmuma sniegto kredītlīniju, jums ir jāatbilst sekojošām prasībām:

  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs
  • Esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • Jums ir konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā telefona numurs

Protams, tiek izskatītas arī citas nianses, piemēram, kredītu vēsture, ienākumi un izdevumu. Šis var būt gana apjomīgs aizdevums, kas nozīmē ka aizdevējs rūpīgi izvērtēs riskus kas var rasties aizdodot šo naudu tieši jums. Neapdomīga kredītu ņemšana var radīt lielas problēmas, tāpēc aizdevējs pats cenšas novērst šādas situācijas.