Ātro kredītu tabulaĒrtības, iespējams, ir pirmais vārds, par ko daudzi cilvēki domā, aprakstot ātros kredītus. Šis kredīts bieži vien ir labākā atbilde, kad Jums ir nepieciešama nauda īsā laikā. Vēl pirms ne īsa laika, daudzi cilvēki nezināja, ka kredītam var pieteikties arī internetā.

Ātrie kredīti ir tikpat droši kā jebkura internetbanka vai iepirkšanās internetā. Jūs varat atrast dažādus kredītu piedāvājumus salīdzināšanas mājas lapās, kas ļauj Jums atrast labāko piedāvājumu. Jūs varat saņemt naudu savā kontā ar vieglu un drošu kredīta piešķiršanas procesu.

Lai gan tie ātri un viegli saprotami, ātrajiem kredītiem tomēr ir daži noteikumi, kas aizņēmējiem jāizpilda. Svarīgākie pamatnoteikumi ietver – Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ir jābūt personīgam kontam un ir jābūt pastāvīgi nodarbinātam. Parasti uzņēmumam ir liela interese par kredītvēsturi. Bez šīm pamatnostādnēm, aizdevēji parasti atšķiras arī citās jomās, piemēram, kredīta summās un atmaksāšanas grafikos.

Tas ir kredīts, kam var pieteikties internetā, nedodoties personīgi pie aizdevēja.  Cilvēki, kas vēlas pieteikties ātrajiem kredītiem, var saņemt tos jau stundas vai minūšu laikā pēc pieteikšanās.

Tikai atcerieties, ka Jums būs laicīgi jāveic kredīta maksājumi. Izlasiet aizdevēja noteikumus un nosacījumus, ja kaut kas noiet greizi ar kredīta atmaksu. Pēdējā lieta, ko Jūs vēlaties, ir maksāt vēl vairāk. Pārliecinieties, ka Jūs varat veikt kredīta maksājumus, pirms Jūs piesakāties kredītam. Ātrajiem kredītiem būtu jābūt noderīgiem Jūsu finansiālajai situācijai, nevis kaitīgiem.

Ja Tu izvēlies izvērtēt vairākus tā saukto īstermiņa, ātro jeb patēriņa kredītu devēju piedāvājumus (kas ir ļoti apdomīgs un apsveicams solis), viens no kritērijiem var būt kredīta atmaksas termiņa pagarinājuma nosacījumi. Dzīvē var gadīties dažādas likstas, un grūtajai finansiālajai situācijai, kurā šobrīd atrodies (ja jau meklē informāciju par “ātrajiem”, tad atrodies gan), iespējams, pievienosies vēl dažas “dzīves pārbaudes”: Tavs uzticamais līdzekļu avots pēkšņi var neizmaksāt regulāro atalgojumu jeb ienākumu, Tu pats vari saslimt un kādu laiku kļūt darbnespējīgs, var uzrasties iepriekšējo parādu piedzinēji un tamlīdzīgi. Bet nebēdā! Galvenais ir tomēr saglabāt kontaktu ar aizdevēju, lai vai kāda finanšu problēma Tev atgadījusies. Un galvenā labā ziņa ir tā, ka jau iepriekš Tu vari izvēlēties tādu kredīta devēju, kurš Tavas ārkārtas situācijas gadījumā pieļauj atmaksas termiņa pagarināšanu, kas būtu pieejama par saprātīgu samaksu.

Izvēlējos dažus īstermiņa kredītu devējus, kuru piedāvājumā ir kredīta atmaksas termiņa pagarinājuma pakalpojums.

Vispirms – Bigbank. Kā norādīts cenrādī Bigbank.lv mājas lapā, atmaksas termiņa pagarinājums aizdevumam pret galvojumu un aizdevumam bez nodrošinājuma Tev izmaksātu 0,75% no aizdevuma atlikuma, minimums, 25,61 EUR. Savukārt aizdevuma preču iegādei uz nomaksu, kas izsniegts ar sadarbības partneru starpniecību, atmaksas termiņa pagarināšanas noformēšanai Tev būtu jāmaksā 5,0% no aizdevuma atlikuma, mazākais, 70,- EUR – ar nosacījumu, ka Aizdevuma līgumā paredzētā gada procentu likme (kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no kopējās aizdevuma summas) ir 0,00%. Summas, kā redzi, nav mazas. Labāk “turēties zirgā” un stingri ievērot atmaksas grafiku.

Ja Tu nespētu atdot kredītu laikā  pie Atrais, par kredīta atlikto maksājumu(pieejams vienīgi kredītiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām) Tev nāktos izdot šādas summas: par 7 dienas atliktu maksājumu 15 €, 14 dienas – 23 €, 20 dienas – 28 €, 30 dienas – 36 €.Lai arī it kā nebūtiska, naudas izdošana tā tomēr ir.

Naudas aizdevumsJūs esat ieplānojis paplašināt savu biznesu, dzīvesvietu, uzsākt mācības augstskolā, uzlabot vai celt jaunu mājokli, bet ar saviem ienākumiem vien nepietiek. Arī Jūsu kopējo ienākumu kopsumma, kas rodas, saskaitot Jūsu un Jūsu partnera algas, nav apmierinoša, zinot Jūsu plānus un mērķus. Risinājums ir vai nu uzkrājumu veidošana, kas būs ilgstošs process, vai kredīta noformēšana bankās un attīstoties finanšu tirgum Latvijā, arī nebanku aizdevējiestādēs. Tā kā minētie iemesli ir gana apjomīgu līdzekļu pamatoti, Jums jābūt gatavam ilgtermiņa aizņēmumam. Tas, vai psiholoģiski esat nobriedis šādam solim, atklāsies brīdī, kad sāksiet nopietni apsvērt ideju maksāt ik mēnesi konstantu (fiksētas procentu likmes gadījumā) summu no saviem līdzšinējiem ienākumiem vairākus gadus, līdz pat 30 kopsummā. Tas nozīmē zināmus ierobežojumus pašreizējā dzīvesveidā un saistības, kas liek uzņemties atbildību par savu dzīvi „pa īstam”.

Ja esat viens no vecākiem vai vienīgais vecāks bērniem, bieži vien, domājot tieši par bērnu nākotni, Jūsu idejas nosliecas nopietnu ieguldījumu virzienā, kas ietver nekustamā īpašuma pirkšanu, būvniecību vai remontdarbus.

Nonākot tādā dzīves posmā, kad jau gribas domāt par laimīgām vecumdienām, bērnu vecāki sāk aizdomāties par atsevišķas dzīvesvietas ideju, atstājot bērniem telpu dzīvošanai līdzšinējā mājvietā. Ja bērni paši vēl nav izrādījuši vēlmi kļūt patstāvīgiem, tad dzīvesbiedru ideja krāt pašiem savam jaunam mājoklim ir vēl viens iemesls ilgtermiņa kredīta iegūšanai.

Dažos gadījumos, piemēram, ja aizņēmuma summa ir lielāka, nekā Jūs varat atļauties apmaksāt to vienā kredīta maksājumā, ir vērts salīdzināt aizdevējus un izvēlēties ērtāko un izdevīgāko variantu, kas ļauj atmaksāt kredītu vairākās daļās. Vienā maksājumā veicamie kredītu atmaksas tipi paredzēti uz termiņu līdz 30 dienām, taču ne vienmēr summu izdodas atdot no vienas mēnešalgas. Biežākais iemesls – kredīta maksājums, summējoties ar pārējiem tēriņiem, pārsniedz Jūsu ienākumu slieksni. Dažos gadījumos gads ir ļoti izdevīgs laika posms, kurā kredīta atmaksa ir gan ērta, gan izdevīga. Pārsvarā šāds kredīts, ja vien tā apmērs nesasniedz būtisku apjomu, nav jānodrošina ar ķīlu, un pietiks ar Jūsu ienākumiem. Lai varētu izlemt, ir jāsalīdzina, kādi aizdevēji un cik lielas summas tad Latvijā piedāvā kredītam uz vienu gadu.

EUR 1000Arī ātro kredītu kompānijas piedāvā ikvienam klientam naudas aizņēmumus bez papildus mantas zaudēšanas riska, sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Piemēram,  Credit24 bez ķīlas aizdevums tiek piedāvāts kā īstermiņa kredītu, tā arī patēriņa kredītu izsniegšanā, jo mērķis ir viens – bez problēmām un liekām formalitātēm atrisināt neplānotus finansiālus sarežģījumus.

Ātro kredītu klienti ir apmierināti ar ērto un ātro aizdevumu pieteikuma procedūru, izdevīgiem atmaksas noteikumiem, kā arī ikmēneša maksājumiem.

Pieteikties naudas aizdevumam bez ķīlas internetā – iespējams 24 stundas diennaktī. Visi aizdevumu pieteikumi tiek izskatīti katru dienu laikā no plkst. 8.00 līdz pat 22.00. Kredītu speciālisti pārbaudīs klienta iesniegto informāciju un kredītvēsturi, parādsaistības, izvērtēs iespējas pieprasīto naudas aizdevumu apmaksāt.

ĀTRO KREDĪTU IEGUVUMI:

  1. To ir vienkārši un ērti noformēt;
  2. Tas neprasa papildus formalitātes;
  3. Naudu iespējams saņemt dažu minūšu laikā.

Ja klients atbilsti visiem noteiktajiem kritērijiem, lai saņemtu kredītu, tad nav iemeslu, kāpēc  nevarētu saņemt bez ķīlas ātro kredītu. Atliek tikai aizpildīt reģistrācijas formu kredītdevēju mājaslapā, norādīt nepieciešamo informāciju, un pārskaitīt uz kredītiestādes kontu reģistrācijas maksu 0,01 EUR apmērā. Atkarībā no aizņēmuma summas un vēlamā aizdevuma laika, kredītņēmējam katru mēnesi būs jāatmaksā noteiktā naudas summa – atmaksas grafiku var ērti apskatīt izveidotajā lietotāja profilā, kā arī tas tiek nosūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi.

SVARĪGI ATCERĒTIES

  • Jebkurā laikā iespējama priekšlaicīga aizdevuma līguma izbeigšana un tai nepiemēro papildus maksu;
  • Aizdevumu iespējams  pieteikt visā Latvijā;
  • Ir iespējams pieteikt aizdevumu piezvanot uz bankas/kredītiestādes noteikto tālruņa numuru.

Jāņem vērā, ka maksimālais ātro kredītu bez ķīlas termiņa laiks ir 2 gadi.

Lai gan ātro kredītu piedāvātās priekšrocības ir lieliskas Jūsu finanšu problēmu risināšanai, tie ne vienmēr ir labākais risinājums. Vislabāk ir mēģināt izvairīties no tiem vairāku iemeslu dēļ.

Finanšu tirgū ir daudz dažādu kredītu. Daži radīs vairāk zaudējumu nekā laba Jūsu kredītvēsturei, bet daži palīdzēs Jums uzlabot savu dzīvi. Fakts par ātrajiem kredītiem ir tas, ka tie ir domāti, lai palīdzētu Jums negaidītās finanšu situācijās.

Ja Jūs plānojat doties iepirkties, Jums būs nepieciešams to izdarīt ar saviem līdzekļiem. Jūs varat atlikt savas vēlmes, jo tās nav vajadzības un var pagaidīt. Lielākā kļūda ir pārvērst Jūsu vēlmes vajadzībās un aizņemties naudu to izpildei. Tas ir viens veids, kā Jūs varat iedragāt savas finanses. Plānojiet savu iepirkšanos, lai Jums pieteiktu ar saviem līdzekļiem.

Naudas monētasVēloties sasniegt kādu mērķi, mums parasti ir plāns, kā to izdarīt. Pat, ja stratēģijas vēl nav, mūsu stiprā ticība var vērst idejas realizāciju uz mūsu pusi, tādējādi padarot iespējamas pat visnecerētākās lietas.

Krāt naudu – uzkrājumu veidošanai vai citam mērķim – ir viegli, ja šāds mērķis pastāv. Krāt „vienkārši tāpat”, krāšanas pēc, ir nenopietns un viegli gaistošs pasākums. Būdami nākotnē realizējamas idejas varā, mēs daudz vairāk apzināmies, kāpēc krājam, un motivācijai ir milzīga nozīme mūsu ieceru piepildīšanā.

Tātad – vispirms ir jāizvēlas mērķis. Nauda mums ir, kāpēc to neuzkrāt? Izvēlēsimies mērķtiecīgu uzkrāšanu. Paskatīsimies, tēlaini izsakoties, kur mēs atrodamies patlaban, kur gribam nokļūt pēc pieciem vai desmit gadiem, un sapratīsim, kas vēl ir nepieciešams, lai tur nonāktu. Mērķim ir jābūt gan sasniedzamam, gan konkrētam, gan gana izaicinošam (lai neatslābtu interese) un ar jēgu. Tad, ja mēs gribēsim, mēs sasniegsim vēlamo, tomēr daži mērķi padodas vieglāk, citi – grūtāk. Imants Ziedonis ir sacījis, ka jāmērķē ilgi, un īstajā brīdī jāizšauj bulta. Mērķējot uz zvaigznēm, bultas lidojums būs tālāks, pat ja nesasniegs gaidīto rezultātu. Taču diez vai mēs vēlamies lieki izšķērdēt savus gribas resursus, paļaujoties uz nesasniedzami tāliem rezultātiem. Brīnums notiks, bet tikai ar mūsu gribas un konkrētas rīcības palīdzību. Kā saka Džons Grejs grāmatā „Kā iegūt to, ko vēlies”, Dievs izdarīs tikai to, ko mēs paši nespējam.

Mērķi var būt ārkārtīgi dažādi. Sākot no pavisam maziem mērķīšiem līdz lieliem, visaptverošiem un tādiem, kuri patiešām maina pasauli. Ja bērnam atļauj krāt tieši tam, ko viņš pats ir iedomājies, uzskatīdams savas iespējas, bērnam pieaugot, viņā nostiprināsies atziņa, ka viņš spēj kaut ko sasniegt ar paša spēkiem. Tā nu mūsu mērķi sniedzas no dāvanas mammai līdz jahtām un braucieniem apkārt pasaulei. Visumam tikai jāparāda, ka mēs esam gatavi kaut ko darīt lietas labā.