Nav noslēpums, Kimbi kredīti var būt noderīgs risinājums visdažādākajās situācijās. Tie ir ērti noformējami un ātri saņemami – tātad var palīdzēt arī brīžos, kad naudas līdzekļi vajadzīgi steidzami.

Šobrīd kredīti pieejami daudzveidīgā klāstā – sev piemērotu risinājumu var atrast teju katrs. Lai saprastu, kurš ir vispiemērotākais aizdevums tieši Tavā situācijā, svarīgi iepazīties ar vairākiem piedāvājumiem –

 • Pievērs uzmanību maksimālajām aizdevuma summām;
 • Izvērtē atmaksas termiņu. Ņem vērā, ka visbiežāk aizdevums jāatmaksā 30 dienu laikā;
 • Iepazīsties ar procentu likmēm. Tas ir būtiskākais faktors – jo, kurš gan nevēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk?

Aizdevuma noformēšana – ātra un vienkārša

Kredīti

Kimbi kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami, nav vajadzīga izziņa no darba devēja, ķīla vai galvojums. Aizdevumam pieteikties var ar interneta palīdzību, veicot dažas vienkāršas darbības.

Uz to pretendēt var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš:

 • Saņem regulārus ienākumus;
 • Atbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam;
 • Nav iekļauts parādnieku reģistros.

Kimbi kredīta noformēšanā nepieciešams arī bankas konts, mobilais tālrunis un e –pasts.

 • Lai darījums būtu veiksmīgs, kredītņēmēja kontā jābūt vismaz 1 eiro centam. Šī summa ir jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu, kā apliecinājums tam, ka esi patiesais konta īpašnieks;
 • Pēc reģistrācijas atliek ieiet savā lietotāja profilā un atzīmēt nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Atbilde par Kimbi kredīta pieejamību tiek nosūtīta uz mobilo tālruni vai e-pastu dažu minūšu laikā;
 • Ja vēlēsies aizņemties atkārtoti, to izdarīt būs vēl vienkāršāk. Jāieiet savā lietotāja profilā un jāpiesakās kredītam. Vairāki aizdevēji piedāvā arī SMS kredītu – iespēju aizdevumam pieteikties tikai ar vienas īsziņas palīdzību.

Cik izmaksā ātrais kredīts?

 • Ātrie kredīti ir vieni no dārgākajiem finanšu pakalpojumiem – procentu likmes ir diezgan augstas, tādēļ jāpārmaksā salīdzinoši liela naudas summa;
 • Taču labā ziņa ir tāda, ka pie lielas daļas aizdevēju pirmais kredīts pieejams bez maksas – tas nozīmē, ka jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem gan vērā, ka aizdevums jāatmaksā līgumā noteiktā laikā – visbiežāk, 30 dienās. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām – termiņa pagarināšanu vai soda procentiem.
Vai iespējams saņemt vairākus kredītus vienlaicīgi?

Pie viena aizdevēja vienlaicīgi var tikt noformēts tikai viens kredīts, taču šobrīd nav nekādu ierobežojumu, kas liegtu vienlaicīgi aizņemties pie vairākiem aizdevējiem. Tomēr īstenot šādu stratēģiju ir visai riskanti – kaut vai tādēļ, ka īstermiņa kredītu atmaksas termiņi ir diezgan īsi, tātad var rasties grūtības ar to atmaksu.

Kimbi kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami, taču ir arī atbildība. Aizņemoties atbildīgi un izvērtējot savas reālās iespējas, tos iespējams izmantot tieši tiem mērķiem, kam tie paredzēti – neplānotām situācijām, kad nav citu variantu.

Kā jau noprotams, arī mūsu ķermenis var runāt. Mazs bērns, tikko ienācis pasaulē, protams, nespēj pateikt, kas viņam kaiš vai par ko tas priecājas. Lai to noteiktu, mēs ņemam talkā ķermeņa kustības, kuras novērojot, iespējams kaut nedaudz uzminēt bērniņa garastāvokļa iemeslus. Piemēram, raudot bērns var aizskart savas ķermeņa daļas, tātad vaina ir sāpēs attiecīgajās zonās. Smaidot bērns norāda, ka ir apmierināts un priecīgs. Možuma indikators ir pastāvīga atrašanās kustībā.

Arī pieaugušo pasaulē mums jāmāk saprast ķermeņa valodu, lai pilnīgāk spētu analizēt komunikatīvo situāciju. Acis, rokas, kājas, balss intonācija – katra norise, ko pauž mūsu ķermenis, ir saistīta ar kādu no mūsu emocionālās vai fiziskās kondīcijas stāvokļiem. Ja vēlamies labāk izprast sarunu biedru, mums jāvēro arī viņa ķermeņa ārējā izturēšanās. Tā gan nedrīkst būt uzbāzīga un uzkrītoša. Bieži vien cilvēks, sajūtot, ka tiek pārspīlēti vērots, novērsīsies, viņa ķermeņa reakcijas vairs nebūs adekvātas tā patiesajām iekšējām izjūtām. Tādēļ, vēloties dziļāk iepazīt cilvēku, mums pašiem jāuzmana savas ķermeņa valodas izpausmes, lai sarunu partneri neuztrauktu un nenobiedētu ar pārmērīgām iepazīšanās vēlmēm.

Lūk, mums jāprot arī kontrolēt pašiem savu ķermeni. Ja vēlamies būt atklāti un patīkami sarunu biedri, mēs izvēlēsimies tādas ķermeņa pozas, kas raisa uzticēšanos un neliecina par kaut ko slēpjamu. Mēs skatīsimies sarunu biedram acīs, tomēr nedarīsim to uzmācīgi un neatlaidīgi – tas raksturo uzbāzību un spītību. Tāpat mēs nesakrustosim rokas uz krūtīm un nelūkosimies caur pieri: šāda izturēšanās rada noslēgtību un nerosina patiesu komunikāciju. Stāvot kājās, nestāvēsim kā policisti, bet kājām plecu platumā un pēdām, vērstām uz sarunu biedra pusi. Varat arī novērot, kā jūtas sarunu partneris. Ja viņa pēdas vērstas Jūsu virzienā, viņš ir ieinteresēts sarunā. Ja pamanāt, ka otrs „kopē” Jūsu kustības, droši varat priecāties par izdevušos komunikāciju. Jūs esat tāds sarunu biedrs, kura izturēšanās ir atdarināšanas vērta. Jā, tas nozīmē, ka ne vien bērni, bet arī pieaugušie mēdz „mācīties” no citiem!