Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa naudas aizdevums neparedzētām dzīves situācijām, kura saņemšanai nepieciešamas vien pāris minūtes. Latvijā ātrais kredīts kā aizdevuma forma darbojas kopš 2007. gada. Kopumā Latvijā darbojas 19 ātro kredītu firmas, to skaitā „Delta Capital”, kurš šobrīd tirgū pārstāv divus zīmolus – „Kredits7” un „Kredits365”.

Ātrais kredīts internetā, kādā no Delta Capital

Ātrais kredīts internetā, kādā no „Delta Capital” pārstāvētajiem zīmoliem, pieejams personām:

  • vecumā no 21 līdz 65 gadiem;
  • ar stabiliem ikmēneša ienākumiem;
  • ar bankas kontu kādā no Latvijā esošajām bankām.
  • ar labu kredītvēsturi.

Kā pieteikties ātrajam kredītam?

Lai saņemtu aizdevumu, tev jāveic tikai dažas vienkāršas darbības:

  • jāiepazīstas ar kredītlīguma speciālajiem noteikumiem;
  • jāveic reģistrācija – reģistrācijas anketā jānorāda visa prasītā informācija. Pretējā gadījumā kredīta pieteikums netiek izskatīts;
  • jāidentificē savs bankas konts – 24 stundu laikā no sava bankas konta jānosūta 0,01 eiro cents uz kredītdevēja bankas kontu.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas saņemsi īsziņu ar lietotāja ID un e-pasta vēstuli ar pagaidu paroli. Autorizējies mājaslapā un pabeidz reģistrāciju. Ja tavs kredīta pieteikums tiks apstiprināts, naudu savā bankas kontā saņemsi 15 līdz 20 minūšu laikā.

Kā norāda likums, ātrais kredīts internetā netiek izsniegts nakts stundās – laikā no plkst. 23:00 līdz plkst. 07:00. Pieteikties aizdevumam šajā laikā ir iespējams, taču izskatīts un pārskaitīts tas tiek tikai darba laikā.

05. July 2016 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags:

EUR 1000Katrs cilvēks vēlas atrast kādu veidu kā nopelnīt vairāk, kā pelna šobrīd. Tas ir pavisam dabiski un tas ir pat labi, jo sniedz mums motivāciju un drosmi rīkoties situācijas, kad šādas iespējas gadās mūsu ceļā. Diemžēl, daudzi tā arī neatrod savas īstās iespējas, vai tām atnākot, tomēr nespēj rīkoties, lai tās izmantotu, tā kā to varētu darīt.

Viens no vienkāršākajiem un, tajā pašā laikā, grūtākajiem veidiem ir censties pelnīt vairāk jau esošajā darba vietā. Katram no mums ir iespējas kā pacelt savu ienākumu līmeni tur, kur mēs jau strādājam. Parasti, tas ir ar paaugstinājuma palīdzību. Mēs varam parādīt sevi no labākās puses un saņemt paaugstinājumu, kas dod arī lielākus ienākumus. Ļoti bieži ir sastopami cilvēki, kas strādā vienā vietā jau ļoti ilgus gadus, bet tā arī nav spējuši virzīties uz augšu, kamēr citi jau sen ir viņu vadītāji. Šādā gadījumā tas notiek, jo cilvēks nav darījis neko vai nav darījis pietiekoši, lai radītu apstākļus, kuros ir gana vērtīgs un profesionāls, lai darba devēja acīs izceltos. Ja dodamies uz darbu kā uz moku vietu un vienkārši darām savu darbu tikai tik labi, lai mūs neatlaistu, tad paaugstinājuma iespējas ir ļoti zemas. Mums ir jārod iespējas izcelties, parādīt to, ka esam priekpilni par šo darbu un vēlamies būt kas vairāk par parastu strādnieku. Darba devēji novērtē tos, kas nevērtē paši sevi.

Ienākumus var palielināt dažādos veidos, varat arī atrast otru darbu, bet varat arī pārskatīt savus izdevumus, lai ietaupītu to, ko tērējat ne īpaši lietderīgi. Ar savu naudu ir jārīkojas atbildīgi un tas nav nekas slikts, ja tā darāt. Atteikties no liekiem izdevumiem un audzināt sevī finansiālo atbildību ir ļoti pozitīvi neskatoties uz situāciju vai vecumu.