Sākumā ir tumsa un tad ne no kā rodas ideja. Tā vēlas strauji augt un doties augšup, bet ceļa gadās visādi. Pienāk brīdis, ka turpmāk izaugsmei nepieciešami papildus līdzekļi, banka ir ar mieru palīdzēt, bet pieprasa papildus nodrošinājumu kredītam, kuru idejai nav. Risinājums LGA kredītu garantija. Ideja tiek uzklausīta un tai tiek izsniegta kredīta garantija pat līdz 1,5 miljonam eiro. Šādi tava ideja var augt un turpināt savu ceļu augšup. Garantiju var pieprasīt investīciju aizdevumam, apgrozāmo līdzekļu aizdevumam, finanšu līzingam, faktoringam, konkursa garantija, avansa maksājuma garantijai, izpildes vai pat laika garantijai. Kredīta garantija attīstības finanšu instruments tavām idejām.

17. May 2016 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags:

Neraizējies, ja nedaudz pietrūkst pirkumam! SMS kredīts atrisinās visas problēmas! Cilvēkiem vienmēr ir paticis iepirkties, lai kā daži censtos to noliegt. Ir taču katram kāda vājība, īpaši plaukti, kuru tuvumā vienkārši rodas nepārvarama vēlme kaut ko nopirkt. Nav jāuztraucas arī tad, ja tajā brīdī tam pietrūkst naudas!

SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas nozīmē, ka tas pārsvarā ir līdz 30 dienām, lai arī šo termiņu var pagarināt 7, 14 vai 30 dienām gadījumā, ja radušās jaunas problēmas, kuru dēļ nav iespējams atmaksāt visu laikā. Šāda aizdevuma priekšrocības nevar neievērot, un tās pilnīgi noteikti nevar noliegt. Viena no tādām ir ātrā pieteikumu izskatīšana, jo pēc reģistrācijas un pieteikuma nosūtīšanas jau dažu minūšu laikā uz Jūsu mobilo telefonu atnāks īsziņa ar uzņēmuma speciālistu pieņemto lēmumu par kredīta izsniegšanu. Ja tas ir apstiprinošs, tad arī naudas saņemšanas ir nieka dažu minūšu jautājums, nonākot Jūsu kontā, uzreiz varēsiet sākt to tērēt tā, kā bija paredzēts. Jūs varat aizņemties, liekot lietā tikai savu mobilo telefonu, lai arī pirmajā reizē ir jāizmanto internetu, lai reģistrētos mājaslapā. Turpmāka sadarbība noteikti iespējama vien ar īsziņas palīdzību. Vēl jāievēro tas, ka jābūt aktīvam bankas kontam, uz kuru pārskaitīt pieprasīto naudas summu, kā arī jābūt vismaz 18 vai 20 gadus vecam (tas atkarīgs no kreditora noteiktā vecuma ierobežojuma).

Netiek prasīta arī ķīla vai galvojums, tas nozīmē to, ka varēsiet saņemt naudu arī tad, ja Jums nav nekā, kas būtu vērtīgs un atbilstošs ķīlas lomai. Šāds kredīts pieejams arī svētku dienās, brīvdienās un, protams, jebkurā diennakts laikā, kas ievērojami palīdz, jo šādos brīžos bankas ir slēgtas, tomēr nevar jau paredzēt un izdarīt tā, lai naudas trūkst konkrētā laikā, kad tās strādā, tāpēc šāda opcija ir lielisks risinājums tam. Ikviens labāk izvēlēsies dažas minūtes dažu stundu vietā, kas būtu jāpavada bankā, lai sagatavotu visdažādākās dokumentu kaudzes. Darbinieki arī var izlemt apspriesties un izlemt visu pat ilgāk par dienu, kas dažās situācijās galīgi neder, jo nav iespējams atlikt samaksu. Patīkami tieši klientiem, ka viņi var iepazīt visus piedāvājumus paši, izrēķinot arī to, kāda beigās sanāks tā summa, kuru būs jāatmaksā, jo tā sastāv ne tikai no pamatsummas, bet arī komisijas maksas un noteiktās procentu likmes.

EUR 1000Krājkonts ir lieta, kas nu jau ir pazīstama visiem un ikvienam. Tas ir agrāko bērnības atmiņu, krājkases, mūsdienīgais elektroniskais ekvivalents, taču kā tam ietaupīt naudu? Agrāk bija vienkārši. Ja pēc iepirkšanās ir palikuši daudz “melnie”, tad tos varēja vienkārši sabērt krājkasē, taču kā tagad, kad populāri ir bezskaidras naudas norēķini? Ļoti labs variants ir izveidot krājkonta un krājkases tandēmu, respektīvi, kad krājkasē ir konkrēts daudzums naudas, to var ieskaitīt krājkontā, bet kā panākt ka krājkasē krājas naudiņa? Atbilde slēpjas sīkumos. Tādās lietas, kā friziera apmeklējums, biežāka roku mazgāšana, vairāk miega un vairākas segas ziemas periodā.

Es piemēram kredītus izmantoju ļoti reti un ātrie kredīti tiek ņemti reti, ko nevarētu teikt par pagātni. Tas viss pateicoties krājkontam, jo krājkonts kalpo kredīta vietā.

Šķiet, ka šīs lietas absolūti nav saistītas ar naudas ietaupīšanu, taču, tā nebūt nav. Lai nebūtu jāmaksā desmit un vairāk eiro par friziera apmeklējumu, var pameklēt kādu arodskolas audzēkni, kurš apgūst friziera profesiju, un viņš ar prieku izdarīs to pašu darbu par velti, prakses pēc.

Biežāk mazgājot rokas, samazinās iespēja saslimt ar kādu slimību, kas var izraisīt neparedzētus tēriņus, kuri, reizēm, mēdz būt negaidīti lieli. Protams, tas palielina ūdens patēriņu, taču, ne vienmēr rokas ir jāmazgā tikai un vienīgi mājās. To var izdarīt arī darba vietā, pie draugiem vai radiem, publiskajās tualetēs un citās vietās.

Ilgāks laiks ko veltīt miegam visiem liekas nozīmīgs, taču retais to saista ar izdevumu samazināšanos. Bieži vien cilvēki neaizdomājas, ka jo ilgāku laiku esam miegā, jo mazāk elektroenerģijas, pārtikas, ūdens un citu resursu patērējam, kas pat pus gada laikā dod tiešām nozīmīgu artavu naudas ietaupīšanā.

Runājot par resursu ietaupīšanu, jāieminas par vairākām segām ziemas periodā. Kādēļ? Jo tādējādi var atļaut paslīdēt uz leju dzīvojamās telpas temperatūrai, kas, savukārt, samazinās apkures izmaksas. Diezgan prāvi saruks apkures maksa, ja dzīvojat dzīvoklī un Jums ir centrālapkure, nedaudz mazāk, ja ir alternatīvi siltuma avoti, bet jebkurā gadījumā, ietaupījums būs jūtams ļoti ātri.

Ja ikdienā sekosiet līdz gan šīm, gan citām lietām, gada laikā būsiet pārsteigti, cik daudz spēsiet ietaupīt uz tik maznozīmīgām niansēm.

02. May 2016 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags:

Sociālisma galvenais mērķis ir atvieglot iedzīvotāju dzīvi un padarīt to vienkāršāku. Ja mūsdienās ik mēnesi ir jāuztraucas par ikmēneša komunālajiem, elektrības, gāzes un citiem maksājumiem, tad dzīvojot sociālisma režīmā šādas problēmas nebija.

Cilvēki strādāja, viņiem par to tika piešķirta dzīvesvieta, ar kuru viņi drīkstēja darīt visu, ko vien vēlējās. Tomēr sociālismam ir arī savi mīnusi. Viens no tiem bija padomju laikos preču un pakalpojumu nepieejamība. Ja finansiāli cilvēki varēja atļauties gandrīz visu, ko vien vēlējās, tad preču un pakalpojumu piedāvājums nebija nodrošināts pietiekoši, lai šos iedzīvotājus nodrošinātu ar nepieciešamajām precēm. Sociālisma valstis ir mēģinājušas pāriet uz kapitālisma režīmu, ņemot piemēru no Skandināvijas valstīm. Uzsākot īpašumu privatizāciju, nereti sākās dažādas problēmas, kā, piemēram, uzsākt pirmskara tehnikas ražošanu. Diemžēl tas jau ir pāriets etaps uz visiem laikiem.

Vislabākā politiskā sistēma ir klasiskā sociāldemokrātija, kad visas stratēģiskās nozares pieder valstij, obligāti valsts rūpējās par saviem īpašumiem, kas likvidē masveida korupciju un visi nodokļi no kapitāla ir vienādi ar darba nodokļiem. Diemžēl tādā veidā tika izdarīta aplamākā reforma pasaules vēsturē. Kopsavilkumā sociālismam tāpat kā kapitālismam ir savi plusi un savi mīnusi. Protams ir svarīgi, lai iedzīvotajiem ir iespēja laicīgi saņemt kvalitatīvu medicīnisko aprūpi, kā arī visas nepieciešamās sadzīves un ikdienā vajadzīgos līdzekļus.

Tāpat ir svarīgi, lai iedzīvotajiem nebūtu jādzīvo parādos, kas bieži vien noved pie lielas depresijas un pat militāriem konfliktiem. Ir svarīgi atrast balansu starp šiem abiem režīmiem, jo galu galā galvenais mērķis tomēr ir uzlabot valsts iedzīvotāju līmeni, attīstīt valsti un rūpēties par tās nacionālo drošību. Nav svarīgi kādā režīmā valsts tiek vadīta, jo iedzīvotājiem tāpat ir smagi jāstrādā, lai nodrošinātu savu ģimeni ar visu nepieciešamo un savus bērnus ar labu izglītību.