Ātrais kredīts ir pareizā izvēle, kad ir nepieciešama neliela naudas summa pēc iespējas ātrākā laikā. Tas arī ir lielākais ātro kredītu plus, to ātrais piešķiršanas laiks. Šie kredīti ir bez nodrošinājuma, tādēļ arī tie izmaksā mazliet dārgāk, kā banku piedāvātie kredīti. Tomēr neviena banka nespēj piešķirt kredītu vien dažu minūšu laikā. Tāpēc arī ātrie kredīti ir izdevīgāki līdz noteiktai naudas summai. Pareizi meklējot un izvēloties īsto aizdevēju ir iespējams atrast patiešām izdevīgus piedāvājumus. Nav noslēpums, ka ātro kredītu tirgū valda milzīga konkurence un praktiski visi ātro kredītu izsniedzēji, saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksājumiem, tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod. Daži ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem piedāvā arī turpmākajiem kredītiem milzīgas atlaides, vai arī kādu no turpmākajiem kredītiem bez procentu maksājumiem.

Kā pieteiktie ātrajam kredītam internetā

  1. Izvēlies sev izdevīgāko piedāvājumu.
  2. Dodies uz kredīta izsniedzēja mājaslapu un reģistrējies tajā. Reģistrācijas laikā nāksies pārskaitīt vienu eiro centu uz aizdevēja norādīto bankas kontu, tas tādēļ, lai aizdevējs tev varētu identificēt.
  3. Izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu uz sev vēlamo termiņu.

Tagad atliek tikai gaidīt, kad kredīta summa tiks ieskaitīta tavā bankas kontā. Parasti tas aizņem vien dažas minūtes.

Kredīta atmaksas pagarināšana un viss par to

Praktiski katrs ātrā kredīta izsniedzējs piedāvā saviem klientiem kredīta atmaksas pagarināšanu. Šis pakalpojums nav bez maksas, tomēr tā ir lieliska iespēja nenokļūt parādnieku reģistros. Parasti kredīta atmaksas pagarināšana ir iespējama uz 7, 14 vai 30 dienām, bet dažiem ātrā kredīta izsniedzējiem attiecīgi 5, 15 vai 30 dienām. Kredīta atmaksas pagarināšana ir atkarīga no tā uz cik dienām vēlaties pagarināt kredīta atmaksu un no kredīta summas. Šī informācija ir pieejama katra kredītņēmēja profilā, pie attiecīgā aizdevēja.

Ātrais kredīts kopumā!

Ātrie kredīti

Ikvienu var piemeklēt finanšu problēmas un tā kā mūsdienu koncepts ir kļuvis pieejams ikvienam, kredītu izmantošana vairs nav nekas īpašs. Atkarībā no Jūsu maksātspējas, Jūs varat aizņemties summas no € 10 līdz € 1000 un atmaksas periods parasti ir līdz 30 dienām. Tas ir īstermiņa kredīts, un arī iesaistītās summas ir mazākas, jo kredīta mērķis ir sniegt tikai pagaidu atbalstu klientam. Aizņēmēji var pieteikties kredītam, aizpildot pieteikumu internetā. Ātro kredītu apstiprināšanas process ir vienkāršs, īss un ērts.

EUR 1000

Ir daudzas lietas, kas ienāk Jūsu prātā, piesakoties ātrajam kredītam. Galu galā, Jums nevajadzētu lietot šo kredītus, ja no tā var izvairīties. Jums vajadzētu mēģināt atturēties no nevajadzīgas pieteikšanās kredītiem, jo varētu būt grūti atmaksāt tos atpakaļ, ja Jūs neesat par to pietiekami uzmanīgi padomājis. Daudzi cilvēki pieņem sasteigtu lēmumu un piesakās šiem kredītiem, nepadomājot nopietni par to, kā kredīts varētu tos ietekmēt. Tomēr, ja Jums ir steidzami vajadzīga nauda, Jums nevajadzētu vilcināties un iegūt naudu, cik drīz vien iespējams.

Dažreiz avārijas situācijās mums ir nepieciešama nauda, ko mēs nevaram paši nodrošināt. Šādās situācijās, pieteikšanās ātrajiem kredītiem šķiet labākā izeja. Tādā veidā, Jūs varat saņemt naudu, kuru vēlaties, un segt papildus izdevumus. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas var atmaksāt kredītu atpakaļ noteiktajā laikā, vai arī Jūs varētu atkal nonākt parādu ciklā, no kā nespēsiet izkļūt. Par laimi, šiem kredītu veidiem nav ļoti augstas procentu summas, jo tie tiek piešķirti uz īsu atmaksas termiņu, parasti trīsdesmit dienām. Aizņemieties pārdomāti, lai aizņemtos atbildīgi!

Ja Jums ir nepieciešama nauda un apzinieties, ka vārēsiet to atmaksāt, Jums vajadzētu pieteikties ātrajiem kredītiem, kas var sniegt Jums papildus naudu, kas Jums var būt nepieciešama, lai apmaksātu rēķinus. Tas ir ļoti izdevīgi, jo Jums nav jāuztraucas par naudas iegūšanu, ja ir papildus rēķins, kas Jums ir jānomaksā. Patiesībā, šie kredīti ir tieši domāti tādiem gadījumiem, kad Jūs varat atmaksāt kredītu nākamajā mēnesī, kad saņemat savu algu. Domājiet par to kā par algas avansu, nevis kredītu.

Ir daži pamata nosacījumi, kas ir jāizpilda katram aizņēmējam, kas vēlas pieteikties ātrajam kredītam. Šie nosacījumi ietver to, ka aizņēmējam vajadzētu saņemt regulāru algu un ir jābūt labai kredītvēsturei. Aizņēmējam nepieciešams arī aktīvs bankas konts. Ar ātro kredītu palīdzību, aizņēmēji var saņemt naudas summas no 10 līdz 500 € uz atmaksas laiku līdz vienam mēnesim. Aizdevēji apstiprina kredīta pieteikumus, pamatojoties uz aizņēmēja maksātspēju un to, vai aizņēmējs varēs no nākamās algas pilnībā veikt kredīta apmaksu. Izvēloties atbilstošu kredīta summu, īsā kredīta atmaksas termiņa dēļ aizņēmēji nesaskaras ar sarežģījumiem, veicot kredīta atmaksu. Patiesībā, aizņēmēji paši var izvēlēties gan kredīta summu, gan atmaksas termiņu pēc savām ērtībām. Ir svarīgi, ka tas viss tiek darīts atbildīgi!

Krājkonts — viselastīgākais beztermiņa naudas noguldījuma veids ar iespēju to brīvi papildināt un uzkrāt papildus līdzekļus. 2010. un 2011.gadā bankas ļoti plaši veica šo krājkontu reklāmu.

Ja tev ir brīvi naudas līdzekļi, tad tos droši var uzkrāt ar krājkonta palīdzību. Tie lieti noderēs kad būs neparedzēti izdevumi. Laba opcija ir tāda, ka šos brīvos naudas līdzekļus krājkontā var ne tikai uzkrāt, bet gan arī vajadzības gadījumā brīvi izņemt., tātad brīvi piekļūt saviem naudas līdzekļiem.

Naudas izņemšana no krājkonta

Vidēji trīs līdz septiņas dienas pirms naudas izņemšanas jāiesniedz bankā pieteikums. Ja samaksā komisijas maksu par naudas pārskaitīšanu vai izņemšanu no krājkonta, tad to var izdarīt tajā pašā dienā.

Noguldījuma summa, krājkonta papildināšanas laiks un uzkrāšanas periods ir tavā ziņā. Var uzlikt kā regulāro maksājumu no algas konta ik mēnesi noteiktā datumā, lai pašam nav lieki jātur prātā vēl viens maksājums.

Krājkonta procenti

Procenti par krājkontā uzkrātajiem līdzekļiem tiek maksāti par to laika periodu, kad nauda reāli atrodas krājkontā. Uzkrātie procenti reizi ceturksnī tiek pierēķināti pamatsummai un nākošajā ceturksnī procentu likme jau tiek rēķināta no šīs kopējās summas. Procentu likme krājkontiem salīdzinoši ir neliela, tāpēc pirms izšķiries par šo soli, vai uzkrāt, vai neuzkrāt šādā veidā savus brīvos naudas līdzekļus, kārtīgi apsver, vai šis tev ir piemērotākais naudas uzkrāšanas veids.

Ja pašam nav dukas, vai kā to saka – rakstura naudu iekrāt, tad noteikti tas ir labs risinājums, taču, ja tavs pamatojums ir tādā veidā nopelnīt, tad tiešām ļoti nopietni to apsver! Krājkonts tomēr vairāk ir naudas uzkrājums, nevis naudas pelnīšana. Tāpēc tas arī saucas uzkrājums. Ja pēkšņi vajag šos brīvos naudas līdzekļus, tad par naudas izņemšanu zināma summa tev jāmaksā, tātad tomēr jāparēķina vai un cik tas ir izdevīgi, jo procentu likme salīdzinoši ir zema, tikai ~ 1-1,5% gadā.

EUR 1000Studiju kredīti ir populārs vieds kā iegūt augstāko izglītību un ir ieguvis lielu popularitāti ārzemēs, it īpaši ASV, jo tur mācības maksā, atkarībā no skolas un izglītības veida, 10 tūkstošus semestrī, tas nozīmē, ka četru gadu laikā studijām ir nepieciešami 80 tūkstoši dolāru. Protams šī summa atsevišķās profesijās un zemāka prestiža augstskolās var būt mazāka, taču priekš Latviešiem 80 tūkstoši ir ļoti liela summa. Latvijā vidēji studijas izmaksā ap 400 eiro semestrī, tie būtu 3200 eiro četru gadu laikā un šādu summu vairums studentu var atļauties paši, tāpēc studiju kredīti Latvijā nav sasnieguši tādu popularitāti kā ārzemēs.

Tomēr no esošajiem studiju kredītiem Latvijā cilvēkiem ir no kā izvēlēties, tāpēc, ka gan nebanku, gan arī banku kreditori piedāvā dažādas iespējas aizņemties naudu tagad un sākt apmaksāt vēlāk, vai pat tad, kad studijas jau būsi beidzis.

Protams, jo vēlāk atmaksāsi aizdevumu, jo lielāki būs aizdevuma apmaksas procenti.  Ja tev ir situācija, kad nespēj segt savas studiju izmaksas un tev ir vēlme un motivācija mācīties, tad studiju kredīts ir domāts tieši priekš tevis. Latvijā pēdējo piecu gadu laikā studiju aizdevumi ir ieguvuši arvien lielāku popularitāti un arvien vairāk turpina popularizēties. Tas ir tāpēc, ka Latvija, atrodoties Eiropas savienībā kļūst arvien modernāka un finansiāli attīstītāka valsts, kas arī saviem iedzīvotājiem cenšas nodrošināt Eiropas līmenī konkurētspējīgu izglītību.