Varat pieteikties Jums ērtākajā veidā, piemēram, aizpildot elektronisko pieteikumu Citadele bankas mājas lapā vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni. Tikpat labi varat rakstīt bankai uz e-pastu un saņemt konsultāciju no bankas speciālistiem. Joprojām ir pieejams klasiskais veids – doties uz filiāli pašam un saņemt kvalitatīvu apkalpošanu.

Kādi dokumenti ir nepieciešami, piesakoties kredītam?

Ja esat juridiska persona, būs nepieciešams komersanta pieteikums, uzņēmuma vadītāja vai pilnvarotās personas identifikācijas dokuments, uzņēmuma statūti un statūtu reģistrētie grozījumi. Ja esat fiziska persona, kredītlīnija diemžēl šobrīd nav iespējama, pašlaik Citadele atbalsta vispirms uzņēmējus.

No finanšu dokumentiem vajadzīgi gada pārskati par iepriekšējiem 2 gadiem (ja esat juridiska persona), kā arī pārskata gada finanšu pārskats, biznesa plāns, naudas plūsmas aprēķins, piedāvātā nodrošinājuma īpašuma tiesību apliecinošie dokumenti, PVN deklarācijas par pēdējiem 2 taksācijas gadiem un par katru pārskata gada mēnesi.

Kādas ir papildu izmaksas kredītlīnijas noformēšanai?

Lai arī konsultācijas pie finanšu speciālista ir bez maksas, tomēr daži pakalpojumi ir par atsevišķu summu, piemēram, pieteikuma kredītlīnijas saņemšanai izskatīšana. Darījumiem līdz 300 000 eiro šī summa būs 75 eiro, bet darījumiem, kas lielāki par 300 000 eiro, būs jāmaksā 400 eiro. Tāda pati summa piemērojama arī tad, ja vēlaties veikt grozījumus kreditēšanas darījumā.

Maksas pakalpojumi ir arī tāds serviss kā jaunas kredītlīnijas noformēšana, jauna atmaksas termiņa noformēšana, atmaksas grafika mainīšana (ar termiņa pagarināšanu), pilnīga vai daļēja kredīta pirmstermiņa atmaksa jeb kredītlīnijas limita samazināšana.

Latvijā darbojās vairāk, kā 13 ātro īstermiņu kredītu izsniedzēji internetā. Un katrs no tiem piedāvā saviem klientiem nedaudz atšķirīgākus ātros īstermiņa kredītus. Ir svarīgi apskatīt katru aizdevēju, lai atrastu sev piemērotāko piedāvājumu. To vislabāk var izdarīt dažādās interneta mājaslapās, kuras nodarbojas ar ātro īstermiņu aizdevēju salīdzināšanu. Šādam kredītam var pieteikties un saņemt to vien dažās minūtēs.

Kredīts pret auto ķīlu

Vēl viens veids kā ātri tikt pie kredīta, ir ieķīlāt savu automašīnu. Pēdējā laikā arī Latvijā ir parādījušies aizdevēji, kas izsniedz aizdevumu pret auto ķīlu. Šādu kredītu arī ir iespējams saņemt ļoti ātri, dažu stundu laikā. Pozitīvi ir tas, ka auto īpašnieks var turpināt lietot savu automobili, kā iepriekš. Ar šāda kredīta palīdzību ir iespējams tikt pie lielākas naudas summas, nekā ar ātrajiem kredītiem.

Kas nepieciešams, lai pieteiktos šādiem aizdevumiem

Pirmkārt ir vajadzīgi regulāri ikmēneša ienākumi, jo savādāk nebūs iespējams kredītu atgriezt. Ir jābūt vecumā no 18 gadiem, kā arī būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un mobilā tālruņa pieslēgums. Jāatceras, ka katrs kredīta devējs, savus klientus vērtē tikai pēc sev zināmiem principiem, tādēļ saņemot atteikumu no viena kredīta izsniedzēja, ir vērts mēģināt pie kāda cita, līdz kredīts ir piešķirts.

08. February 2016 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags:

Īsumā var teikt, ka tā ir digitāla valūta, kas netiek kontrolēta ar likumu, tādēļ daudziem tik pievilcīga. Šīs BitCoin sistēma ir decentralizēta līdzīgi kā torrentu tīkls. Procesa dalībniekiem ir konti, kurus sauc par maciņiem, un šo valūtu iespējams pārskaitīt no viena maciņa uz otru. Savā ziņā BitCoin var pielīdzināt zeltam, jo arī tā apjoms apritē ir ierobežots. Šobrīd apritē ir 11 miljoni BitCoin, un līdz 2140. gadam apritē parādīsies viss 21 miljons.

Kā var iegūt šo valūtu?

Relatīvi vienkārši – iesaistoties procesā, ko latviski varētu nosaukt par rakšanu vai ieguvi (mining). Tas strādā tā, ka ieguves procesā jūs iemaināt sava datora skaitļošanas jaudu, ko tas patērē, risinot matemātiskus uzdevumus, pret šo valūtu, tādējādi to it kā nopelnot.

Cik daudz ir droši ieguldīt?

Kā jau katrā investīciju norisē, ieteicams ieguldīt ne vairāk, cik varat atļauties zaudēt. Protams, reizēm augsts risks atmaksājas, kā jau jebkurā nozarē. Ar katru dienu ar vien vairāk uzņēmumu sāk pieņemt šo valūtu, kas ir ļoti pievilcīga mazajiem uzņēmumiem. Galvenokārt jau tāpēc, ka maksa, kas jāmaksā par kredītkartes apstrādāšanu, ir līdz 5 %, bet darījumi ar BitCoin nemaksā gandrīz vai neko. Nākotnē, kad arvien vairāk uzņēmumu sāks pieņemt maksājumus ar šo valūtu, tos vairāk sāks izmantot, un līdz ar to vairāk augs to vērtība. Tā kā valūta nepieder nevienai valstij, tās vērtību nosaka tirgus un nekas cits, kas garantē, ka izpaliek nevajadzīga iejaukšanās no kādas uzraugošās institūcijas puses.

Kāpēc nevar “iepludināt” tirgū vēl vairāk šīs BitCoin valūtas?

Tādēļ, ka pastāv programmas kods. BitCoin ir ierobežotā daudzumā, tirgū tie nonāk kā atlīdzība par padarītu darbu jeb iepriekš minēto rakšanu, savādāk nekā.

Paldies par atļauju publicēt un femme.lv autoriem.

NaudaNaudas līdzekļu trūkums varētu būt nomācošs, it īpaši mēneša vidū. Finanšu stabilitāte ir ļoti svarīga un cilvēki ļoti cenšas, lai to saglabātu, tomēr neplānotas izmaksas var rasties jebkurā brīdī bez iepriekšēja brīdinājuma. Šāda veida apstākļos klienti mēģina tikt galā ar visiem izdevumiem, kas ne vienmēr ir viegli, tādēļ cilvēki vēršas pēc finanšu palīdzības pie bankām un dažādiem aizdevējiem. Ir svarīgi izvēlēties īsto ātro kredītu veidu, lai varētu laicīgi segt visus steidzamos izdevumus.

Jums ir nepieciešams kredīts, kura pieteikšanās process neietver garu pārbaudi un neprasa ķīlu. Ja Jums nav ķīlas, Jums nav par to jāsatraucas, jo aizdevējs pievērsīs uzmanību Jūsu maksātspējai un pašreizējam ekonomiskajam stāvoklim, nevis īpašumiem. Tas ļauj aizņēmējiem iegūt nepieciešamo naudas summu, lai segtu visus nepieciešamos izdevumus un atmaksātu kredītu 1-30 dienu laikā. Daži aizņēmēji uztraucas, ka nespēs kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā, bet par to varat vairs nesatraukties, jo Jums ir iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu par papildus samaksu, ja tas nepieciešams. Tas ļauj Jums bez rūpēm iegūt ātro kredītu Jums ērtā laikā un vietā.

Internets ir ātrākais un ērtākais veids, kā pieteikties kredītiem.  Jums vienkārši ir nepieciešams doties aizdevējā mājas lapā un aizpildīt tur atrodamo pieteikumu. Pēc tam, kad aizdevējs ir pieņēmis un apstiprinājis Jūsu kredīta pieteikumu, Jums ir jāgaida tikai dažas minūtes, līdz Jūs saņemat kredīta summu savā kontā. Šobrīd ikviens var nosūtīt kredīta pieteikumu jebkurā laikā no sava mājas datora.

Klienti šīs finanses var izmantot, lai izpildītu dažādas vajadzības, piemēram, nomaksātu slimnīcas vai zāļu rēķinus, ikmēneša īres maksu, auto remonta izdevumus u.c. Ātrie kredīti ir ļoti noderīgs veids, kā segt visus Jūsu neplānotus izdevumus vai vajadzības.