Aizņemšanās no ātro kredītu aizdevējiem nav sarežģīts process. Tas nav grūtāk kā kredīta pieteikšanās un apstiprināšanas process no “tradicionālajiem” aizdevējiem. Šī veida kredītiem parasti ir ļoti viegli pieteikties un to apstiprināšana arī ir ātra un viegla. Ātro kredītu aizdevēji piedāvā diezgan vieglu kredīta kvalifikācijas procesu, pēc kura izpildes Jūs iegūsiet nepieciešamo naudu savā kontā jau pēc dažām stundām vai pat minūtēm. Dažos gadījumos, laiks starp pieteikšanos un apstiprināšanu var būt mazāk kā 10 minūtes. Šeit ir dažas no pamatprasībām, kas Jums ir jāizpilda, lai iegūtu kredīta apstiprinājumu.

Jums jāspēj sniegt pierādījumi par ienākumiem. Ātro kredītu aizdevēji internetā darbosies nedaudz savādāk. Viņi pārbauda Jūsu datus un izvērtē pieteikumu dažu minūšu laikā.

Savas identitātes apliecināšana ir vēl viena lieta, ko Jums būs nepieciešams izdarīt. Ja aizdevējs nevar pārbaudīt Jūsu personību, Jūsu kredīta apstrāde var ilgstoši aizkavēties. Ja Jūs nevarat pierādīt Jūsu identitāti, Jūs, visticamāk, netiksiet apstiprināts kredītam.

Ātrais kredīts ir gluži tāds pats kā citi kredīti. Tā nosacījumi būs lielā mērā arī tādi paši. Jums parasti tiks dots laiks līdz 30 dienām, lai nomaksātu kredītu. Ja Jūs esat veiksmīgi nomaksājis savu pirmo kredītu, Jūs vienmēr varat atgriezties pie aizdevēja, ja Jums vēl kādreiz būs nepieciešams kredīts.

Uzticamu aizdevēju pakalpojumu izmantošana varētu būt labs risinājums, kas var palīdzēt Jums tikt galā ar īstermiņa finanšu krīzi. Jūs varat izmantot naudu, ko Jūs saņemat ar ātro kredītu palīdzību, savām vajadzībām.

Paļaujies uz Vivus.lv!

Labākais veids, kā sākt, ja Jūs vēlaties iegūt ātro kredītu no uzņēmumiem, kas ir gan ētiski, gan ātri, ir sekot uzticamiem ieteikumiem un atsauksmēm. Ja Jums ir saraksts ar cienījamiem ātro kredītu aizdevējiem, kuri piedāvā vienkāršu pieteikšanās procesu, Jūs varat ar tiem sadarboties, neuztraucoties par to, ka, iespējams, tiksiet apkrāpti.

Vivus.lv kredītlimits

Viasms saviem klientiem piedāvā trīs veidu aizdevumus: aizdevums līdz algai, jeb tā sauktais ātrais kredīts un naudas kredīts, kā arī preču kredīts.

Kredīti

Aizdevums līdz algai jeb ātrais kredīts

Šis ātrais kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām, ja klientam ir radusies kāda neparedzēta ķibele un kredītu nebūs iespējams laicīgi atmaksāt, tad ir iespējams kredīta atmaksu pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Šāda kredīta maksimāli pieejamā summa ir 500 eiro, tomēr tos var saņemt tikai ar trešo aizņemšanās reizi. Pirmais kredīts ir pieejams summā līdz 200 eiro, bet otrais jau līdz 300 eiro. Kā jau ierasts, jaunajiem klientiem pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem, tātad būs jāatgriež tieši tik liela summa, cik aizņēmāties.

Naudas kredīts

Pēdējā laikā aizvien populārāki paliek kredīti, kuru summa pārsniedz 1000 eiro. Tagad arī Viasms saviem klientiem piedāvā šāda veida kredītu, līdz pat 1500 eiro. Šo kredītu izsniedz no 3 līdz pat 12 mēnešiem, kas lieliski ļauj cilvēkiem saplānot savas finanses lielākā laika periodā un izvēlēties tādu ikmēneša maksājumu, kāds tiem ir ērtāks.

Preču kredīts

Viasms ir iespējams vienīgais ātro kredītu izsniedzējs Latvijā, kurš saviem klientiem piedāvā preču kredītu, jeb visiem labi zināmo līzingu. Apmeklējot Viasms mājaslapu internetā, ir iespējams iepazīties ar ļoti plašo preču klāstu, kuras Viasms saviem klientiem piedāvā iegādāties līzingā.

Arī jauniešiem ir pieejams patēriņa kredīts, viens no priekšnosacījumiem ir tāds, ka jābūt vismaz 21 gadu vecam un ar regulāriem ienākumiem. Tātad arī studenti, kuri saņems stipendiju, vai piestrādā kaut kur uz pusslodzi, var saņemt patēriņa kredītu internetā.

Patēriņa kredīta ieguvumi

Pirmais un galvenais ieguvums piesakoties ātrajam patēriņa kredītam, ir pats patēriņa kredīts. Otrkārt ar šādu patēriņa kredītu, Jūs varat atrisināt daudz un dažādas savas finansiālās problēmas. Lieki piebilst cik ātra un ērta ir šāda patēriņa kredīta saņemšana. To no pieteikuma brīža saņemšanas izsniedz vien dažu minūšu laikā, turklāt parasti pirmo šāda veida kredītu izsniedz bez procentu maksājuma. Tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod, bez jebkādas pārmaksas, vai slēptajiem maksājumiem.

Kādēļ cilvēki piesakās patēriņa kredītam

Parasti cilvēki patēriņa kredītam piesakās, lai atrisinātu kādu no savām finanšu problēmām. Bieži gadās dažādi neparedzēti atgadījumi, kad pēkšņi ir vajadzīga nauda, bet to nav kam palūgt, vai arī īsti negribas nevienam no saviem tuviniekiem lūgt šāda veida palīdzību. Protams, ka šādos brīžos vajadzētu vērsties pie ātro patēriņa kredītu izsniedzējiem, jo tas ir gan ērti, gan ātri un nevienam neinteresē, kādiem mērķiem Jūs šo kredītu izlietosiet.