Sākumā ir tumsa un tad pavisam negaidīti rodas ideja. Tā vēlas augt un doties augšup pēc jaunām iespējām. Viena no tām – kredīts, banka ir ar mieru to piešķirt, bet vēlas papildus līdzfinansējumu, kura idejai nav. Risinājums – LGA mezanīna aizdevums. LGA uzklausa ideju un piešķir mezanīna aizdevumu no 200000 līdz pat 5 miljoniem eiro. Šādi tava ideja var izmantot iespējas un nonākt panākumu zenītā. Mezanīna aizdevumu var saņemt apgrozāmiem līdzekļiem līdz 200000 eiro un trīs gadiem, kā arī ilgtermiņa investīciju aizdevumam līdz 5 miljoniem eiro un 10 gadiem. Mezanīna aizdevums attīstības finanšu instruments tavām idejām!

Vairāk informācijas: www.lga.lv

Crediton saviem klientiem vienīgie Latvijā piedāvā pirmo kredītu bez procentiem uz 40 dienām. Pārsvarā visi ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez procentiem uz 30 dienām. Tādejādi Crediton klienti iegūst liekas 10 dienas, salīdzinājumā ar citiem kredītu izsniedzējiem, par kurām nav jāmaksā kredīta izmantošanas periodā. Salīdzinājuma, ja pirmais kredīts tiktu ņemts pie cita kredītu izsniedzēja, tas tiktu izsniegt uz laiku līdz 30, bet ja klientam ir radušās kādas grūtības kredītu atgriezt, būtu jāmaksā par kredīta pagarināšanu, bet pie Crediton tas vēl 10 dienas nebūtu jādara.  Crediton pirmo kredītu bez procentiem piedāvā līdz 300 eiro.

Kā pieteiktie kredītam no Crediton

Pieteikšanās kredītam no Crediton ir pavisam vienkārša. Dodieties uz Crediton mājaslapu internetā un reģistrējieties tajā. Reģistrācijas laikā būs nepieciešams pārskaitīt 0,01 eiro centu uz Crediton bankas kontu, tas ir nepieciešams tādēļ, lai varētu pārliecināties par klienta identitāti. Pēc reģistrācijas atliek tikai savā klienta profilā pieteikties kredītam, aizpildot pavisam vienkāršu pieteikuma veidlapu.

Crediton atbildīgs aizdevējs

Crediton ir atbildīgs aizdevējs un saviem klientiem arī iesaka aizņemties atbildīgi. Kredītam piesakieties tikai tādā gadījumā, kad Jums tas tik tiešām ir nepieciešams. Piesakieties tieši tik lielai naudas summai, kāda Jums ir nepieciešama, nevis maksimāli pieejamajai. Vienmēr izvērtējiet savas spējas kredītu laicīgi atmaksāt. Ja nu gadījumā ir radušās kādas, neparedzētas finanšu grūtības komunicējiet ar aizdevēju, Crediton vienmēr ir gatavs palīdzēt saviem klientiem.