Lai aizņemtos papildu finanšu līdzekļus, nereti jāatbilst komplicētām kreditoru prasībām, pat ja tā nav prestiža banka, bet gan īstermiņa kredīta devējs. Ne tikai jāiekļaujas noteiktā vecuma grupā, bet jāpiemīt arī nevainojamai kredītvēsturei – bez pārkāptām parādsaistībām un kavētiem maksājumiem. Svarīgs faktors ir arī pastāvīgu, stabilu ienākumu esamība. Savukārt kredīts pret auto ķīlu pret Jums izvirza tikai pāris prasību, tātad tas ir pieejams arī tad, kad pārējās durvis ir aizvērtas deguna priekšā.

Kas var pieteikties kredītam pret auto ķīlu?

Pārsvarā kredītam var pieteikties ikviens auto īpašnieks vecumā no 18 gadiem, tātad sasniedzis pilngadību. Klientam jābūt arī Latvijas Republikas pastāvīgajam rezidentam. Protams, ieķīlājamajam transporta līdzeklim jābūt reģistrēta uz Jūsu vārda, un parasti automašīna nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem. Ir jābūt izietai aktīvai tehniskajai apskatei (TA) un derīgai OCTA apdrošināšanai. Ja aizdevuma summa ir lielāka par kreditora noteikto, tad aizdevuma perioda laikā jābūt derīgai arī KASKO apdrošināšanai. Auto nevar būt līzings, kas nav apmaksāts, kaut gan dažas kompānijas ļauj to darīt, ja līzinga atlikums ir neliels – tad Jūs saņemat kredītu un daļu novirzāt līzinga nomaksai.

Uz cik lielu summu varu pretendēt?

Dažādas kompānijas piedāvā dažādus nosacījumus. Ir iespēja nokārtot aizdevumu arī tik lielā summā, lai tā segtu automašīnas tirgus vērtību līdz pat 90%. Skaitliskā izteiksmē aizdevumu parasti nedod lielāku par 20 000 eiro.

Atmaksas termiņš var būt līdz 5 gadiem jeb 72 mēnešiem, taču izdevīgāk, protams, ir veikt atmaksu ātrāk, lai izvairītos no lielākiem komisijas procentiem. Kredīta atmaksa pirms termiņa ir bez soda sankcijām. Ja rodas grūtības segt aizņēmumu, klienti tiek aicināti vērsties apkalpošanas servisā – bieži var panākt kompromisa variantu, pielāgojot klientam kredīta brīvdienas vai par samaksu pagarinot atmaksas termiņu. Katrs gadījums tiek izskatīts individuāli.

Kā notiek pieteikšanās kredītam?

Pirmais solis ir pieteikuma anketas aizpildīšana vēlamā uzņēmuma mājaslapā vai tā filiālē. Anketā jānorāda informācija par sevi un Jūsu auto. Jūsu pieteikums tiks izskatīts aptuveni pusstundas laikā. Ja iesniedzat reģistrācijas anketu ārpus kreditora darba laika, tad tā tiks izskatīta nākamās darba dienas pirmajās minūtēs.

VitaCredit ir jauns kredītdevējs, kas izsniedz aizdevumus gan ar, gan bez nodrošinājuma (ķīlas). Tam ir speciālā atļauja (licence) finanšu pakalpojumu sniegšanai Latvijas teritorijā, tātad tas ir nopietns kredītdevējs, tāds pats kā SMSCredit vai Via SMS. Tā vienīgais birojs atrodas Rīgā, Maskavas ielā 240.

VitaCredit nav Latvijas Nebankukredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, kas nozīmē, ka tajā varat paņemt kredītu arī tad, ja jums ir aktīvas kredītsaistības pie kāda no LNKA biedriem, jo datu apmaiņa šo uzņēmumu starpā netiek veikta. Tā gan nav ieteicama, taču teorētiski iespējama darbība. VitaCredit piedāvā arī kredītu pret auto ķīlu, kā arī auto līzingu, kas tiek galvots ar jūsu ikmēneša ienākumiem.

VitaCredit pakalpojumu specifika

  • Ātrais kredīts līdz 300 eiro (ar 2. aizņemšanās reizi; pirmajā – līdz 150 eiro);
  • Lombards (mantu uzpirkšana) ar izdevīgiem procentiem – sākot ar 16% mēnesī mantām, kas izsniegtas zem 700 eiro vērtībā, un beidzot ar 10% dārgākām mantām;
  • Auto kredīts (kredīts pret auto ķīlu) un auto līzings (kredīts automašīnas iegādei) līdz 20 tūkstošiem eiro;
  • Hipotekāro kredītu, šķiet, VitaCredit vairs nepiedāvā – mājaslapā par šo pakalpojumu atrodama informācija tikai attiecībā uz esošajiem klientiem.

Vai VitaCredit ir izdevīgs?

VitaCredit ātrā kredīta procenti ir nedaudz augstāki, nekā pie citiem nozares pārstāvjiem, taču to atsver pakalpojuma pieejamība. Ir maz aizdevēju, kas izsniedz kredītu pret auto, turklāt VitaCredit būs pretimnākošāki par citiem aizdevējiem arī auto līzinga gadījumā. Savukārt VitaCredit lombarda procenti viennozīmīgi ir izdevīgāki par tiem, kas atrodami lielākajā daļā lombardu, taču jūsu ziņā ir noskaidrot, vai viņi tikpat izdevīgi vērtē arī jūsu mantas. Tāpat VitaCredit lombardos iespējams noformēt aizdevumu bez ķīlas, t.i., ātro kredītu.

VitaCredit atšķiras arī ar to, ka reklamē savus pakalpojumus caur tradicionālajiem kanāliem. Tā, piemēram, VitaCredit reklamējas uz afišu stabiem, iedzīvotāju pastkastītēs un citur. Kopumā VitaCredit piedāvā pietiekami interesantu, pat ja ne pārāk izdevīgu pakalpojumu klāstu, kuram noteikti atradīsies un jau ir atradušies savi cienītāji. Šeit citi raksta, kas ir vitacredit. Patīkamu lasīšanu!

10 eiroĀtrie kredīti ir izveidoti, lai parūpētos par visu veidu negaidītām prasībām, piemēram, medicīnas rēķiniem, ūdens rēķiniem, elektrības rēķiniem, pārtikas rēķiniem, mājas remontu, auto remontu, tostarp vairākām citām neparedzētām situācijām. Ja arī Jūs saskaraties ar finanšu krīzi, piesakieties šiem kredītiem. Jūs varat tērēt saņemto naudu visām šīm prasībām, neizpaužot iemeslu aizdevējam.

Ar tehnoloģiju uzplaukumu un interneta laikmeta iesākumu, kredītu saņemšana ir kļuvusi par diezgan vieglu uzdevumu. Aizņēmēji var pieteikties ātrajiem kredītiem tieši no savām mājām vai darbavietas. Tieši šīs ērtības ir tās, kas ir ievērojami palīdzējušas vairot šo kredītu popularitāti. Viss, kas aizņēmējam ir jāizdara pirms pieteikšanās kredītam, ir jāveic dažādu piedāvājumu un aizdevēju salīdzināšana. Tas palīdzēs Jums atrast labāko piedāvājumu, kas pieejams internetā. Pirms pieteikuma veidlapas aizpildīšanas, lai izvairītos no papildu maksām vēlāk, uzmanīgi izlasiet līguma noteikumus.

Viena no labākajām ilgtermiņa ātro kredītu iezīmēm ir tas, ka Jūs varat izmantot naudu jau šodien un atmaksāt kredīta summu lēnām pat divu gadu laikā. Šis elastīgums ļauj izpildīt visas Jūsu prasības vajadzīgajā laikā. Jūs varat iegūt līdzekļus jau stundas laikā pēc pieteikšanās kredītam.

Lai atrastu labāko piedāvājumu, Jūs varat izmantot kredītu salīdzināšanas mājaslapu pakalpojums, kas ļauj Jums viegli salīdzināt aizdevēju procentu likmes un īpašos piedāvājumus. Nomaksājot kredītu laikā, Jūs varat izvairīties no nevajadzīgām papildus izmaksām.

Tomēr, lai izmantotu šo kredītu pakalpojumus, Jums ir nepieciešams būt virs 18 gadu vecuma, un jāsaņem stabili ienākumi, kā arī nepieciešama neskarta kredītvēsture. Pieteikšanās kredītam un tā saņemšana ir bez maksas, bet pirmais – bez procentiem. Tāpat kā visiem citiem kredītiem, ja Jūs nespējat atmaksāt kredītu laikā, Jums tiek piemērota kavējuma maksa, kas nevajadzīgi sadārdzina kredīta atmaksu.