Ondo.lv ir jauns ātro kredītu izsniedzējs Latvijas ātro kredītu tirgū. Tas sevi pozicionē kā īpaši draudzīgu ātro kredītu izsniedzēju. Ondo.lv saviem klientiem piedāvā aizdevumu no 5 līdz 425 eiro uz laiku no 1 līdz 30 dienām.

Pirmais kredīts bez procentu maksājumiem

Kā jau katrs sevi cienošs ātro kredītu izsniedzējs arī Ondo.lv saviem klientiem pirmo kredītu piedāvā bez komisijas maksas un procentu maksājumiem. Jaunajiem klientiem ir iespējams no Ondo.lv aizņemties līdz pat 300 eiro uz vienu mēnesi bez procentu maksājumiem.  Tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod, nekādas slēptās izmaksas vai pārmaksājumi. Ātri, vienkārši un saprotami.

Ondo.lv galvenās pakalpojumu izmantošanas priekšrocības

  • Ātra, ērta un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā
  • Operatīva aizdevuma pieteikuma izskatīšana un piešķiršana
  • Iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu
  • Zema maksa par aizdevuma izmantošanu
  • Profesionāla klientu apkalpošana

Kam pieejams kredīts no Ondo.lv

Kredītu var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuram nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāpti parādsaistību noteikumi citās finanšu institūcijās. Reģistrēšanās brīdī būs nepieciešams norādīt savu personas kodu, mobilā tālruņa numuru un e-pastu. Tāpat būs arī nepieciešams reģistrācijas brīdī pārskaitīt vienu eiro centu uz Ondo.lv bankas kontu, lai varētu pārliecināties par kredītņēmēja patieso identitāti.

Šie kredīti ir ļoti vienkārši un, lai tos iegūtu, Jums tikai jāizpilda dažas prasības. Jums nepieciešams pierādīt, ka Jūs esat pilngadīgs un Jums ir patstāvīgs darbs. Tas ir īpaši noderīgi, ja Jūs nevarat izpildīt citu kredītu prasības, kur nepieciešama ķīlas vai galvotājs. Ir dažādi aizdevēji, kas var piedāvāt Jums ātru naudu, kas Jums ir nepieciešama. Precīza informācija vienmēr būs pieejama ondo.lv mājas lapā.