Tā ir taisnība, ka ātro kredītu aizdevēji piedāvā pagarināt esoša kredīta atmaksas termiņu. Tā ir iespēja saglabāt kredītvēsturi labā stāvoklī un izvairīties no nepatīkamām soda maksām. Atmaksas termiņa pagarināšanu piedāvā teju visi Latvijas īstermiņa kredīta aizdevēji, bet der atcerēties, ka tas ir par maksu. Maksa ir atkarīga no kredīta summas un atmaksas termiņa. Ātro kredītu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Pagarināšana ir jāveic pirms kredīta atmaksas termiņa dienas pienākšanas. Parasti šī maksa būs tāda, kādi ir kopējie procenti par paņemto kredītu vai līdzīgi. Atmaksas termiņa pagarināšanu vajadzētu izmantot tikai tad, kad tiešām nav iespējas atmaksāt visu atmaksājamo kredīta summu. Tas ir tikai neliels glābiņš un papildus laiks, lai atrastu visu summu.

Cits par ātro kredītu internetā

Kad esat sasniedzis ātro kredītu saņemšanas kritērijus, ir viegli pieteikties aizdevumam un iegūt ātru naudas summu aizdevuma veidā. Caur  ātrā kredīta aizdevumiem jūs būsiet spējīgs iegūt ārkārtas skaidru naudu. Šis aizdevums tiek piešķirts tikai uz dažām nedēļām. Tas piedāvā vienkāršu aizdevuma atmaksas veidu nākamajās 30 dienās.

Turklāt ir vienkārši novērst visa veida neparedzētas finansiālās problēmas ar ātro kredītu. Pat ja jūs nesaņemat nākamo algu laikā, jums nav nepieciešams uztraukties par naudu! Iegūtais aizdevums jums ļauj nosegt jebkādas finansiālās grūtības starp noteiktajām algas dienām. Šāda veida finansiālā shēma jums piedāvā iegūt naudu pirms jūsu nākamās algas dienas. Šī skaidras naudas palīdzība ir lietderīga daudziem aizņēmējiem.

Pieteikšanās aizdevumam ir pieejama caur vienkāršu interneta pieteikuma procedūru. Visa procesa paveikšana prasa tikai dažas minūtes. Nav nepieciešams kredīta apliecinājuma process aizdevuma iegūšanas procesā. Lai iegūtu saprātīgas procentu likmes šiem aizdevumiem, jums vajadzētu izpētīt informāciju internetā un iegūt procentu likmju piedāvājumus, lai ietaupītu naudu.