Ja Jums ir nepieciešama tikai neliela nauda summa aizdevuma formā un pats galvenais – summa ir vajadzīga īsam laikam, tad nav jēgas pieteikties citur. Kāpēc? Man ir prieks pastāstīt, ka pirmais kredīts ir bez procentu maksas. Nav dzirdēts, ka citi aizdevēji, kuri nav ātro kredītu aizdevēji, izsniegtu pirmo kredītu bez maksas. Ja nauda ir vajadzīga uz aptuveni 30 dienām, tad šādā gadījumā, ātrais kredīts kļūst par labāko iespējamo variantu, iespēju un sauciet to, kā gribat!

Dažreiz notiek ārkārtas situācijas un jums nepieciešama ātra naudas, lai pārdzīvotu smagu nedēļu vai mēnesi. Visas industrijas servisa pārstāvjiem jūs patīkat, procentu likmju jautājumos. Turpiniet lasīt, lai iegūtu turpmāku informāciju un padomu, ko jūs varat izmantot, lai tiktu galā ar šo procesu bez liekām nepatikšanām.

Ja jūs apsverat īstermiņa aizdevumu, neaizņemieties vairāk, nekā jums ir nepieciešams. Ātrie kredīti var tikt izmantoti tikai, lai jūs mazliet atbalstītu, nevis izmantotu papildus naudu no jūsu kabatas.

Ar mērķi izvairīties no papildus izmaksām, iepazīstieties ar visu pirms aizdevuma paņemšanas. Izpētot iespējas, jūs varat būt spējīgs ietaupīt, atgriežot aizdevumu.

Pārliecinieties, ka jūs uzmanīgi pārbaudījāt maksas un procentu likmes jūsu aizdevumam. Tādā veidā jūs varat noteikt tiešu daudzumu, ko jūs maksāsiet par savu aizņēmumu.

Padomājiet divreiz pirms aizdevuma paņemšanas. Neatkarīgi no tā, cik ļoti jums šķiet, ka šī nauda ir vajadzīga, jums nepieciešams saprast, ka šie aizdevumi ir īstermiņa. Protams, ja jums nav cita veida kā uzlikt ēdienu galdā, jums nepieciešams darīt, kas iespējams. Tomēr lielākā daļa ātro kredītu beigās cilvēkiem izmaksā divtik no aizņemtās summas līdz ar aizņēmuma atmaksāšanas dienu.

Kredītu konsultācijas var būt piedāvājumā, ja jums šķiet, ka jūs esat atkarīgs no ātrajiem kredītiem pārāk bieži. Šie aizdevumi ir tikai ārkārtas situācijām, tādejādi jūs nepiemēroti pārvaldāt savu naudu, ja jums tie nepieciešami regulāri.

Kad jūs apsverat ātrā kredīta iegūšanu, paturiet prātā, ka no jums tiks pieprasīta procentu likme, jums būs jāmaksā papildus izdevumi.

Autogāze ir sašķidrināta gāze, kas satur propānu un butānu. Šādu alternatīvu degvielas veidu šobrīd jau izmanto vairāk, kā 120 miljoni Eiropas Savienības pilsoņi. Viens no galvenajiem iemesliem kādēļ daudzi autovadītāji izlemj aprīkot savas automašīnas ar autogāzes sistēmām ir tāds, ka tad ir iespējams ietaupīt aptuveni 50% no degvielas izmaksām.

Galvenās priekšrocības autogāzes izmantošanai

  • Samazina degvielas izmaksas iedzīvotājiem;
  • Samazina piesārņojumu;
  • Samazina ietekmi uz klimata pārmaiņām;
  • Kalpo par drošu alternatīvu citiem energoresursiem;
  • Veicina konkurētspēju un nodarbinātību Eiropā.

Tādejādi katrs kas izmanto autogāzi, lai darbinātu savu automašīnu ne tikai ietaupa savus personīgos līdzekļus, bet arī iesaistās globālos vides procesos.

Autogāzes iekārtas uzstādīšana

Tomēr ne katrs spēj atļauties uzreiz iegādāties savai automašīnai autogāzes iekārtu, jo tā nemaz nav tik lēta. Bet tāpēc nav vērts nokārt galvu, jo tagad ir iespējams saņemt aizdevumu autogāzes iekārtas uzstādīšanai. Viss, kas ir jādara, ir jādodas uz Mogo mājas lapu internetā un jāaizpilda pieteikums aizdevumam un jau dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet atbildi par aizdevuma piešķiršanu. Tādejādi jau tuvākajā laikā Jūs varēsiet sākt ietaupīt savu naudu, izmantojot savu jauno autogāzes iekārtu.

Uzstādi autogāzi un pelni naudu

Ja sarēķina, cik daudz naudas Jūs iztērējat degvielai un cik daudz naudas Jūs tērēsiet, braucot ar autogāzi, tad noteikti var teikt, ka Jums parādīsies daudz vairāk brīvi finanšu līdzekļi. Tādejādi izdarot nelielu ieguldījumu sākumā, uzstādot autogāzes iekārtu, ar laiku Jūs šo naudu atpelnīsiet ar uzviju. Tomēr der atcerēties, ka aizdevums autogāzei ir un paliek aizdevums. Tāpēc pirms piesakieties aizdevuma, izvērtējiet savas iespējas aizdevumu laicīgi atdot.

Opencredit saviem klientiem piedāvā ātro kredītu, jeb īstermiņa aizdevumu no 50 līdz 1500 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Šādu kredītu ir iespējams atmaksāt uzreiz vienā maksājumā vai arī sastādīt atmaksas grafiku ar vairākiem maksājumiem. Tāpat, kā lielākā daļa ātro kredītu izsniedzēji arī Opencredit saviem klientiem pirmo kredītu izsniedz bez procentiem, tas nozīmē, cik aizņemies tik arī atdod, bez jebkādiem procentu maksājumiem vai citām slēptajām izmaksām.

Kas var pieteikties kredītam no Opencredit

Ātrajam kredītam no Opencredit var pieteikties Latvijas Republikas iedzīvotāji, kas ir sasnieguši 20 gadu vecumu un nav vecāki par 70 gadiem.  Ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, lai varētu uz to pārskaitīt kredīta summu, kā arī aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, uz kuru tiek izsūtītas īsziņas par kredīta apstiprināšanu vai atteikšanu. Loģiski, ka tiek prasīti arī regulāri ikmēneša ienākumi, savādāk nemaz nebūs iespējams kredītu atgriezt, kā arī nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības.

Kādēļ tieši Opencredit

  • Pirmais kredīts līdz 350 eiro bez procentiem
  • Kredīts līdz 1500 eiro
  • Atmaksas termiņš līdz 12 mēnešiem
  • Kredīta izsniegšana vien 15 minūtēs
  • Viegla un saprotam pieteikšanās

Tie ir tikai daži no plusiem, kādēļ izvēlēties Opencredit.