Uzņēmums ‘’Nordic investment’’, kuram ir arī sava mājaslapa internetā, savus potenciālos klientus uzrunā sociālajos portālos. Daži mēstuli neizdzēsa, bet gan tieši pretēji uz to atbildēja. Neskaitāmi iedzīvotāji iekļuvuši ātro kredītu slazdā, viņiem lieki noderētu starpnieku palīdzība, kā tūkstošos latu mērāmo parādu atdot. Šī firma piedāvā saviem klientiem pārstāvēt to intereses ar kreditoriem, taču negarantē, ka vienošanos tiešām izdosies panākt. Uzņēmēji stāsta, ka sadarbības līgumi noslēgti ar vairākiem cilvēkiem, tomēr neviena no uzrunātajām ātro kredītu kompānijām stāsta, ka nav dzirdējusi par šādu firmu.

FerratumBank saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā kredītu ar nosaukumu PlusLoan. PlusLoan nav parasts ātrais kredīts, bet ļoti īpašs piedāvājums tikai pašiem labākajiem FerratumBank klientiem.

Galvenās PlusLoan atšķirības no ierastā ātrā kredīta

PlusLoan kredīts galvenokārt atšķiras no tradicionālā ātrā kredīta ar to, ka tam ir pirmkārt jau lielāka kredīta summa. Klients var aizņemties jebkuru summu no 50 līdz 1500 eiro. Otrkārt, jo lielāka kredīta summa, jo lielāki tās atmaksas termiņi un īpaši jāuzsver, ka kredīta summa ir jāatdod pa daļām. Dalīti maksājumi arī ir liela priekšrocība attiecībā pret tradicionālajiem maksājumiem, jo nebūs kredīta termiņa beigās jāatdod visa summa uzreiz, bet tikai būs palicis pēdējais maksājums. Līdz ar to, ka kredīta summas ir lielākas un atmaksas termiņi arī, šie kredīti klientiem izmaksā daudz lētāk, kā parastie ātrie aizdevumi. Piesakoties šādam kredītam no FerratumBank, klienti tiek pie izdevīgākiem nosacījumiem.

Kas var saņemt PlusLoan kredītu no FerratumBank

Teorētiski šādam kredītam var pieteikties ikviens FerratumBank klients, kurš ir aizņēmies un atdevis kaut vienu ātro kredītu no FerratumBank. Tomēr ir vēl daži zināmi ierobežojumi, lai saņemtu PlusLoan kredītu. Klientam, kurš vēlas pieteikties šim aizdevumam ir jābūt vecumā no 21 gada līdz 75 gadiem, tāpat ir jābūt ar nevainojamu kredītvēsturi.

Pieteikšanās PlusLoan kredītam

Pieteikties PlusLoan kredītam var FerratumBank mājaslapā internetā no sava klienta profila. Pieteikšanās šim kredītam ar neko neatšķiras no pieteikšanās ātrajam kredītam. Atcerieties, ka FerratumBank darba laiks ir pirmdiena līdz piektdiena no 8 līdz 22, bet sestdienās no 9 līdz 18 un svētdienās no 10 līdz 18. Tomēr kredītiem no FerratumBank Jūs varat pieteikties jebkurā diennakts laikā, vienīgi pieteikumu izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek iepriekš nosauktajos darba laikos.

FerratumBank – More than money to everyone
  • Īstermiņa aizdevums līdz 400 EUR
  • Kredītlimits līdz 1200 EUR
  • PlusLoan aizdevums līdz 1500 EUR

Lielākā daļa no Latvijas iedzīvotājiem nevar atļauties iegādāties jaunu auto, tomēr tas nenozīmē, ka viņi nevarētu iegādāties lietotu auto. Diemžēl jāatzīst, ka bankas lietotu automašīnu iegādei negribīgi piešķir kredītus, tās vairāk atbalsta jaunu un mazlietotu auto iegādi. Loģiski, ka rodas jautājums, kā tad iegādāties automašīnu līzingā, kura nav pēdējo gadu ražojums. Pēdējo gadu laikā ir parādījušies aizdevēji, kas nodarbojas ar auto līzingu piešķiršanu cilvēkiem, kuri grib iegādāties ne tik jaunus auto, kā arī tikai dažus gadus veciem auto.

Mogo.lv

Šis aizdevējs izsniedz saviem klientiem aizdevumus, sākot no 200 eiro līdz pat 15000 eiro, uz termiņu līdz pat 5 gadiem. Mogo saviem klientiem piedāvā arī aizdevumu auto gāzes sistēmas uzstādīšanai, kā arī aizdevumu pret Jūsu automašīnu. Aizdevumiem var pieteikties ne tikai internetā, bet arī kādā no Mogo klientu apkalpošanas centriem lielākajās Latvijas pilsētās, kuru sarakstu varat atrast Mogo mājaslapā internetā.

EVROKREDIT

Šis aizdevējs saviem klientiem piedāvā divus pakalpojuma veidus, auto lombardu, kā arī kredītu pret auto ķīlu. Atstājot savu veco auto lombardā, Jums ir iespējams saņemt līdz pat 80% no auto vērtības, bet ņemot kredītu pret auto ķīlu ir iespējams saņemt 50% no auto vērtības. Saņemot kredītu pret auto kā ķīlu, automašīna tiek atstāta klientam, kurš varat turpināt ar to pārvietoties.

Aizņemieties atbildīgi un vienmēr izvērtējiet savas iespējas kredītu laicīgi atgriezt, kā arī pērkot auto novērtējiet tā tehnisko un vizuālo stāvokli, lai vēlāk nerastos neplānoti izdevumi saistībā ar auto remontu.