Daudz brīnīsies un teiks, ka tas nav iespējams, tomēr ja Jūs atsevišķi pieteiksieties pie SMScredit, Ferratumbank un Latcredit uz maksimālo kredīta summu, kura tiek piedāvāta bez procentiem, tad tas ir iespējams. Sakaitot kopā šo aizdevēju piedāvātās kredītu summas, kuras tiek piedāvātas bez procentiem, sanāk tieši EUR 800. Tādejādi ir iespējams bez liekiem tēriņiem un papildus izmaksām tik arī pie lielākas kredīta summas bez procentiem.

Kas var saņemt šādu kredītu

Pirmkārt ir jābūt sasniegušam vismaz 21. gada vecumu un nedrīkst pārsniegt 65 gadu vecumu, bet tāds vecuma slieksnis ir tikai tad, ja vēlaties pieteikties tieši šādam ātrajam kredītam, no visiem augstākminētajiem aizdevējiem. Pie katra aizdevēja atsevišķi šis vecuma ierobežojums atšķiras. Pats par sevi saprotams, ka ir nepieciešami regulāri ienākumi, lai Jūs spētu atmaksāt ātro kredītu. Visbeidzot ir nepieciešams bankas konts, kādā no Latvijas komercbankām un mobilā tālruņa pieslēgums. Aizdevēji arī vērtē iepriekšējo kredītvēsturi un pārbauda, vai topošais klients nav kādā no parādnieku sarakstiem.

Gudra aizņemšanās

Par gudru aizņemšanos var arī saukt atbildīgu aizņemšanos, jo atbildīgi aizņemties ir gudru cilvēku interesēs. Tomēr nekad nav lieki atgādināt, ka aizņemties vajag atbildīgi un vajag kārtīgi izvērtēt savas spējas kredītu atmaksāt. Tādejādi Jūs sevi pasargāsiet no liekām galvassāpēm un nepatikšanām, kā arī ietaupīsiet savus finanšu līdzekļus.

28. October 2014 · Write a comment · Categories: Blogs · Tags:

Esat noskatījis sev citu automašīnu, taču nevarat to atļauties uzreiz nopirkt? Tagad ir iespējams pieteikties auto kredītam no Mogo.lv un Jums nebūs jānopūlas ar savas vecās automašīnas pārdošanu, jo pārsvarā visi auto dīleri pieņems Jūsu veco automobili kā pirmo iemaksu.

Kā pieteikties auto līzingam no Mogo.lv

Pieteikšanās auto līzingam ir ļoti vienkārša un ērta, Jums tikai jādodas uz Mogo interneta mājaslapu jāaizpilda pieteikums un jāgaida atbilde, kura tiks sniegta dažu minūšu laikā, kā arī ir iespējams pieteikties auto līzingam kādā no Mogo klientu centriem. Tāpat pieteikties auto līzingam ir iespējams, piezvanot.

Citi pakalpojumi no Mogo.lv

Mogo saviem klientiem piedāvā arī līzingu autogāzes sistēmas uzstādīšanai. Uzstādot autogāzi savam automobilim, Jums ir iespējams ietaupīt līdz 50% no degvielas izmaksām, tādejādi iztērēto naudu par autogāzes sistēmu Jūs ar laiku atgūsiet ar uzviju. Pieteikšanos šādam līzingam no Mogo.lv var uzskatīt par ieguldījumu nākotnē.

Tāpat Mogo.lv saviem klientiem piedāvā kredītu pret auto ķīlu, tā ir laba alternatīva ātrajiem kredītiem. Piesakoties šādam kredītam, par kredīta nodrošinājumu tiek uzskatīta Jūsu automašīna, tomēr Mogo saviem klientiem atļauj ar to turpināt pārvietoties. Un šāds kredīts pret auto ķīlu noteikti būs izdevīgāks nekā tradicionāls ātrais aizdevums.

Īstermiņa aizdevumus, jeb ātros kredītus Latvijā izsniedz vārāki kredītu izsniedzēji. Tāpat kā jebkurai precei vai pakalpojumam arī īstermiņa aizdevumiem ir sava cena, jeb procentu maksājums par to izmantošanu. Protams, ka katram īstermiņa aizdevuma izsniedzējam šī cena, jeb procenti nedaudz atšķiras, turklāt lai pievilinātu klientus tie mēdz rīkot dažādas akcijas. Tādēļ ir ļoti svarīgi izvērtēt visus pieejamos piedāvājumus, kādi uz to brīdi ir pieejami.

Visi īstermiņu aizdevēji vienkopus

Neticami, bet fakts! Internetā ir atrodamas šādas mājaslapas, kurās visi īstermiņu aizdevēji atrodami vienkopus un tajās ir salīdzināti visi šo aizdevēju piedāvātie piedāvājumi. Šajās mājaslapās ir iespējams iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm ātro kredītu tirgū, kā arī tiek atspoguļotas jaunākās akcijas, kādas piedāvā saviem klientiem īstermiņu aizdevēji. Vairumā no šīm interneta mājaslapām ir atrodami saistoši raksti par dažādiem kredītņēmējam interesējošiem faktoriem, ir pieejamas instrukcijas, kā pēc iespējas vieglāk un ērtāk pieteikties šādiem kredītiem. Protams, izcelti labākie, un izdevīgākie īstermiņu aizdevumu piedāvājumi.

Atbildīga aizņemšanās

Atcerieties, ka kredīts var uzlabot Jūsu dzīvi, tomēr tikai tādā gadījumā, ja Jūs to varat atļauties. Izvērtējiet savas iespējas kredītu vienmēr laicīgi atgriezt aizdevējam. Kredītam piesakieties tikai tādēļ, ka Jums tas patiešām ir nepieciešams. Kredītam nav ieteicams pieteikties, ja ar to ir domāts dzēst kādas citas kredītsaistības.

Kredīta pieteikumu var nosūtīt no mājām, piesakoties kredītam internetā un Jūs saņemsiet nepieciešamo naudas summu savā kontā pavisam īsā laikā un bez liekiem sarežģījumiem. Vieglai un ātrai pieteikuma apstrādei, Jūs varat pieteikties kredītam aizdevēja mājas lapā jau tagad, ievadot nepieciešamo informāciju pieteikumā.

Un pats galvenais – saņemšanas nosacījumi

Lai pieteiktos kredītam, Jums ir jāizpilda daži aizdevēja nosacījumi – Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam (un vairāk), jo nepilngadīgie nevar noslēgt kredīta līgumu. Tāpat Jums ir nepieciešams patstāvīgs darbs ar stabiliem ienākumiem. Iepriekš minētie kritēriji ir jāizpilda visiem pretendentiem un visiem pretendentiem ir jābūt maksātspējīgiem ar labu pagātni finanšu pasaulē. Pēc kredīta saņemšanas, aizņēmējam ir jāatmaksā šis kredīts noteiktajā termiņā. Jūs varat ērti iegūt un ērti atmaksāt šo kredītu Jums ērtā laikā.

Ar iespēju viegli saņemt kredītus, izmantojot internetu, daudzi patērētāji ir kļuvuši slinki attiecībā uz naudas ietaupīšanu, uztverot kredītu kā ​​”vieglu izeju” tā vietā, lai plānotu uz priekšu un ietaupītu naudu, lai izvairītos no kredītiem. Fakts ir tāds, ka kredīti, jo īpaši ātrie kredīti, ir jāuzskata par pēdējo līdzekli un nevis vienkāršu risinājumu. Protams, ka krist kārdinājumā un tērēt naudu visam, ko mēs vēlamies, ir viegli, bet kas notiek, kad mēs saskaramies ar finanšu avārijas situāciju un mums nav vajadzīgo līdzekļu, lai to atrisinātu?

Taupības iespējas

Kredīti ir vienmēr pieejami, bet ar uzcenojumu, jo lielākā daļa ietver procentu likmes. Ir pienācis laiks iestrādāt finanšu disciplīnu un tēriņu ierobežojumus savā ikdienā. Naudas taupīšana ir labākais veids, kā segt finanšu avārijas situācijas un izvairīties no nepieciešamības izmantot procentu kredītus. Izveidojot plānu un pamazām ietaupot naudu, ir iespējams izvairīties no izmisuma pilnām situācijām un iegūt vajadzīgos līdzekļus finanšu problēmām.

Kā ietaupīt naudu?

Pirmais solis naudas taupīšanā ir atlikt naudu no katras algas, ko Jūs saņemat – tie var būt tikai 20 % no tā, ko Jūs nopelnāt, vai veseli 40 %, lai gan procentu daudzums kaut kur pa vidu šiem abiem būtu labākais variants, jo Jūs nevēlaties sevi ierobežot pārāk stingri. Šī metode ir labs iesācēju solis un, lai gan sākumā tas var šķist grūti, tā ir viena no tām lietām, kas ar praksi un laikam ejot kļūst vieglāka.

Piemēram, ja Jūs saņemat 1000 eiro algu, atlieciet 100 eiro, vai arī, ja iespējams, 300 eiro varētu būt lielisks veids, lai sāktu Jūsu ietaupījumus. Laika gaitā, pieņemot, ka Jūs bieži netērējat šos ietaupītos līdzekļus, Jūs varat atļauties atlikt nedaudz mazāk naudas, jo Jūs būsiet izveidojis labu ietaupījumu summu, ko izmantot gadījumos, kad rodas finanšu ārkārtas situācijas. Atkal, tam ir nepieciešama stingra disciplīna, bet Jums ir jāatgādina sev par sekām, ja Jūs neveiksiet šos ietaupījumus, proti, Jūs paliksiet vispār bez naudas vai arī Jums būs jāizmanto procentu kredīts. Neviens no šiem nav vēlams iznākums, kas padara šo metodi par labu pirmo soli, veidojot uzkrājumus.

Vai Jūs esat nokļuvis finanšu ārkārtas situācijā un Jums ir vajadzīga nauda uzreiz? Ātrie kredīti internetā no 18 gadiem var palīdzēt Jums tikt pāri šīm viltīgajām finanšu situācijām. Tie ir īstermiņa kredīti, kas ir viegli pieejami atbildīgiem aizņēmējiem un tiek piešķirti gandrīz uzreiz bez liekiem sarežģījumiem, ja Jūsu kredītvēsture apmierina aizdevēju.

Tā kā nepieciešamā naudas summa ir neliela, kredīts tiek apstiprināts gandrīz uzreiz – tikai dažās minūtēs. Aizņēmējs var izmantot šo finansējumu, lai izpildītu visas viņa/viņas personīgās vajadzības, piemēram, nejaušas naudas problēmas, negaidītus izdevumus, negaidītus rēķinus, u.t.t.

Pēc tam, kad Jūs piesakāties kredītam, Jūsu pieteikums tiek nekavējoties izskatīts. Šie kredīti ir pieejami darba ņēmējiem, kuriem ir bankas konts; aizņēmējam ir jābūt virs 18 gadu vecuma ar kontu. Kad Jūs tiekat apstiprināts kredītam, tā līdzekļi tiek automātiski ieskaitīti Jūsu kontā un ir pieejami lietošanai. Ir svarīgi atgādināt, ka ātrais kredīts interneta ir pieejams labas kredītvēstures īpašniekiem.

Jūs varat saņemt kredīta summu, sākot no 5 līdz 1500 eiro un pat vairāk.

Pieteikšanās internetā

Šos kredītus var ērti iegūt, izmantojot internetu. Jūs varat iegūt labāko piedāvājumu, meklējot dažādus kredītus internetā.. Jums vienkārši ir jāaizpilda neliels kredīta pieteikums internetā.

Aizņēmējiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, piesakoties šiem kredītiem, jo, ja Jūs nespējat atmaksāt kredīta summu noteiktajā laikā, Jums ir jāmaksā papildus maksa. Tātad, ir ieteicams izpētīt kredīta noteikumus un līgumu pirms tā parakstīšanas.